Ostatnio dowiedziałem się o programie do mincrafta o nazwie MCEdit większość pewnie wie co to za program a więc nie będę go opisywał.Mój problem jest taki że pobrałem program ,zainstalowałem go a jak włączam to pisze że niewłaściwa konfiguracja i by od nowa zainstalować i instalowałem już z 10 razy od nowa a to nic nie daje i mam pytanie co zrobić by program zaczą działać.