Najbardziej opłaca się jak dla mnie grać na polskim serwerze, postać to rycerz cienia/wojownik, a jego rasa to człowiek (dla mnie jest to dobra kombinacja), nie jest mi wiadome co ostatnio z hakami, ale raczej są szybko wykrywalne jak każde.
Co do pierwszego zapytania to szczerze nie mam pojęcia, ale mam nadzieję, że i tak ci odrobinę pomogłem :P.