Skocz do zawartości

GaduMyTu

Members
  • Postów

    108
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia GaduMyTu

  1. Mniejsza z tym te dzieciaczki na PL'u nie mają osiągnięć. No może wbili te 30 lvl do fms. A jakie bony tam wchodza?
  2. GaduMyTu

    Stare dobre czasy

    Siemka Szukam Serva oto info: Serv Bez Eqpikow kompletne 0 epikow Najlepiej Dedyk ale moze tez byc hamachi 24/7 Bez lub z 6/7 bonem
  3. Macie racje dzieciak 10 lat zabierze telefon od ojca lub matki wyśle sms i będzie się woził z napisem GM... Żenada
  4. Server padł chyba i dlatego Off ale HA robi nowy
  5. Siemka szukam priva hamachi bez epikow ale zeby wchodzili bony po 10k sily itp. Z gory dzieki ; )
×
×
  • Dodaj nową pozycję...