Polecam ci tez permissions Krzysztofa ja mialem taki problem ze PermissionsPlus mi nie dzialalo wzialem z plikow Krzysztofa normal permissions i dziala,a jezeli chcesz te swoje grupy itd to tam masz wchodzisz Permissions/world i pozniej masz 2 notatniki group user czy jakos tak do group mozesz se dodac te swoje grupy np z plikow WickedMaksa on ma fajne permissions i te wszystkie grupy wklejasz do grups a graczy do users czy jakos tak
Jak bys nie zrozumial to prosze link do plikow Krzysztofy tam masz wszystko opisane:
http://www.mpcforum....inecraft-18181/