Skocz do zawartości

Metal Lover

Members
  • Postów

    85
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Metal Lover

  • Urodziny 04.04.1995

Metody kontaktu

  • GG
    37303371

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Racibórz

Osiągnięcia Metal Lover

  1. Działa Plusik
  2. Nie, mamy oboje 1.00
  3. Witam, otóż mam problem z nowym serwerem hamachi, ponieważ postawiłem serwer na Hamaku (dla mnie i kolegi) ale kolega nie może wejść pisze "Can't Reach Serwer" Ja mogę się normalnie wbić (tak skonfigurowałem wszystko poprawnie w plikach serwerowych, sprawdzałem 4 poradniki) kiedy on postawił serwer było to samo, kiedy kuzyn zrobił to samo to normalnie śmigało wiecie w czym problem? Dodam że przedtem działało normalnie
  4. Właśnie kupiłem nowego, zobaczymy ;D Kiedy pobrałem nowego directx'a Zaczeło działać Temat do zamknięcia/usunięcia
  5. -Sacred Podziemia -Parametry Komputera IntelCore i3Cpu 2,53GHz 3 gb ram system windows 7 64 bit -Włączam grę wszystko fajnie pięknie, wybieram postać, moja postać się pojawia i nagle obraz ciemnieje chodzić itd mogę ale kurcze nic nie widze :P Nie wiem czemu ale kampania podziemi normalnie biega. Dzieje się tak tylko przy Ankarii - Gra jest oryginalna P.S ściągnąłem też pirata... To samo(żeby nie było zaraz go usunałem ;P)
  6. Ciekawa poczekam jeszcze na jedną czy dwie prace ale dam Ci Like dla za zachęte
  7. Prosze o zamkniecie tematu. Dziekuje
  8. Tematyka:Metal(Muzyka)/Minecraft Wysokość: 2000px Szerokość:1400px Napis: U góry mój nick (Metal Lover) Kolorystyka:Wedle uznania najlepiej ciemna Nagroda: oczywiście dam like na twoim profilu i dam max plusów (chyba 10 max na dzień) Pisać PW w razie "ale" lub gg: 37303371 z góry dziękuje
  9. Tematyka:Metal/Minecraft Wysokość: 2000px Szerokość:1400px Kolorystyka:Wedle uznania najlepiej ciemna Dam 10 plusów za prace która będzie mi odpowiadać przy okazji : http://imageshack.us.../38/ytback.png/ chciałbym żeby to wyglądało mniej więcej tak jak ja to zrobilem oczywiście ma warzyć tyle ile na yt przystało tylko żeby to ładniej na siebie nachodziło itd. oczywiście pokazujcie swoje prace
  10. Ale ja XP mam
  11. -Star Wars Knights of the Old Republic -Parametry Komputera AMD semprom 2600 1,8GH , 2gb, Ati Radeon 9550 -Kiedy klikam Start Game pojawia sie ten stateczek potem znika i jakby nic sie nie stało (po prostu nie chce się włączyć) Dodam że gra kiedyś chodziła normalnie - Gra jest oryginalna
  12. Poczekam na jeszcze ze 2 lub jedną pracę. Ale niezła naprawdę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...