Witam, otóż mam problem z nowym serwerem hamachi, ponieważ postawiłem serwer na Hamaku (dla mnie i kolegi) ale kolega nie może wejść pisze "Can't Reach Serwer" Ja mogę się normalnie wbić (tak skonfigurowałem wszystko poprawnie w plikach serwerowych, sprawdzałem 4 poradniki) kiedy on postawił serwer było to samo, kiedy kuzyn zrobił to samo to normalnie śmigało wiecie w czym problem?
Dodam że przedtem działało normalnie