Ja latałem na bio bocie 2 i pół miecha. Przestałem przez dwa tygonie botować i banita ! ! ! Ale tylko ostrzeżenie
I teraz latam na kBocie z 3 miechy nieraz robiłem długi przerwy i nic ! ! !
Witam tak jak w temacie, poszukuje DMG HACK v2.1.0, prosze o linka jeśli ktoś posiada go. Bo jest on w sprzedaży na tej stronie http://kbots.pl/home/dmg-hack/ Nieche rozpowszechniać strony ! !! !