Chciałbym pograć na serwerze rappelz, to dla mnie nowość ponieważ nigdy na takim nie grałem.
Serwer może być po angielsku albo po polsku (wszystko mi jedno).
Nie chce żeby padł po paru tygodniach, chce żeby istniał minimum pol roku
Jak się da to żeby można było kupić karty petów u handlarza
Exp: nie chce żeby był bardzo duży ale nie chce żeby był bardzo mały
ps: wiem ze serwery są niżej ale nie bardzo umiem wybrać (jak ktoś czegoś nie zrozumiał to pisać, poprawie)