Skocz do zawartości

Arox™

Members
  • Postów

    92
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Arox™

  • Urodziny 06.11.1997

Metody kontaktu

  • GG
    26523709

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia Arox™

  1. Arox™

    [G1]Chyba 720 G1c

    A możesz mi powiedzieć jak wypełnić tę reklamę ze smerfami ?
  2. Tak jak w temacie ale forum nie jest postawione na tych plikach tylko na Fora.pl no i nie wiem jak wgrac czat proszę o pomoc najlepiej SS lub video !! Ostro wynagrodzę
  3. Tak jak w temacie nudzi mi się, a chce jakieś MiXy itp. Liczę na podanie linków :P Dam +++ / --- !!!
  4. Japierdole 4x up Masz warn bo to nie do tematu
  5. @Refresh !!!
  6. @Refresh
  7. Ale no właśnie nie wiem zainstalowałem i 7 i 6 . I dupa ani w procesach nie ma ani na pasku Tylko tyle powiem a i tak dużo problemów ? Wiem :/ I nie wiem czemu .
  8. Już closed problem rozwiązany thx 3x Up
  9. MAM WIN 7 64 BIT 4 GB RAMU SS:
  10. Moja składanka dowcipów SDBA No to co jedziemy ?! Go !!! : 1. 2. 3. Teraz troche Smile Dowcipów . 1. Dlaczego łysy jeździ na motorze z rozpiętym rozporkiem ? Bo chce poczuć wiatr we włosach 2. Dlaczego ksiądz kompie się w majtkach ? Bo nie chce patrzeć na bezrobotnego +BONUS !!! Dzieci bawią się klockami . Nagle ... Mama przyszła i wode spuściła Liczę na +++ !!!
  11. Tak jak Up Polecam ci IDM Korzystałem i on naprawde dużo pomógł . Up dałem + Odwdzięcz się :P
  12. Dubel !!! http://www.mpcforum.pl/topic/461143-hostingi/ Proszę o warna dla kolegi .
  13. A więc tak ściągłem Java 7 , zainstalowałem ale ona nadal nie jest odpalona ... Liczę na waszą pomoc Userzy MPC
  14. Hallo Refresh !
  15. Ok zobaczymy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...