Skocz do zawartości

fdsfds

Members
  • Postów

    154
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O fdsfds

  • Urodziny 19.07.1992

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Polska,Wrocław

Osiągnięcia fdsfds

  1. nie prosimy o hacki których nie ma
  2. fdsfds

    Kogo wybrać?

    renektor najlepszy ;d uwielbiam go
  3. Mi wczesniej wylaczało cał czas czat, a ze chcialem zagrac z kumplami to zrestartowałem gre i dupa na tym sie skonczyło ze siedze i sie nudze...
  4. Też sie teraz nie mozecie zalogować? bo mam coś tam ze sie nie da polaczyc ;p
  5. Wymagany 105 lv i ring of black dragon. Idziesz na dunga 105 (maze) i tam bierzesz daily questa i robisz dunga. Jesli go wygrasz dostajesz jakis tam kamyczek różowy za daily. Po zdobyciu 15 (chyba) kamyczkow idziesz do babki stojącej obok wejscia na dunga i wymieniasz na ring of ice dragon. PS. To chyba wszystko ale moge sie mylić
  6. Jeżeli ktoś chce moge pomóc na full C crespo ponieważ aktualnie farmie kase ;d Każdy płaci 15k za wejście pisac na pm ;D
  7. fdsfds

    Hacki

    to nie ludzie hackuja tylko boty... a one zawsze maja haki
  8. fdsfds

    Nie wiem czy można

    Nie wiem czy tak można tu robić, ale spytam. Mam do wymiany maga 158 95% za innego chara +155. Jeżeli nie mozna prosze o zamknięcie tematu
  9. fdsfds

    Hacki

    nie ma przynajmniej narazie
  10. jest tylko kabbot o ile o to ci chodzi... jak tak to jest na forum
  11. fdsfds

    Kupie

    mam do ciebie prośbę ... przestań spamować forum pisząc "kupie haki" "cheat engine". Jak masz ochote pograć na hakach to sam je zrob, a nie sępisz...
  12. 1.www.google.pl 2.w wyszukiwarce wpisz cheat engine 3.przeszukaj kilka stron 4.enjoy!
  13. @up to najwiekszy fail build na A7... polecam dex pod broń troche (mało) pod heal i większość pod STR
  14. ress to też wskrzeszenie... często ludzie piszą "please ress me" czy podobne
×
×
  • Dodaj nową pozycję...