Skocz do zawartości

AdexProstreet

Members
  • Postów

    34
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia AdexProstreet

  1. Witam. Nie wiem czy to dobry dział lecz tutaj uznalem ze bedzie to najrozsadniejsze. Szukam serwera : VEEERYYY HARD =) Na ktorym trzeba dropic samemu kd/ku/oz np. zeby z metka dropilo od 1-X ku. lub cos w podobie Exp nie za duzy cos w podobie do pl'a. Na start obojetne mi to i w shopach tez. Macie moze jakies takie?
  2. Pisz na gg : 35986815 Poradzimy coś
  3. Witam. Posiadam serwer vps z wyzszej półki. Oto vps : Czas procesora 3.55 GHz Model procesora Intel core i7 Pamięć RAM 8 GB DDR3 Przestrzeń HDD 80 GB Łącze : 120mb/s System operacyjny Linux ( Jezeli masz serwer pod window's nie ma problemu moge przerobic na linux. ) Lokalizacja : Polska/Łódź Serwer opłacony do : 8 Maj 2012 r. Chetnie pohostuje Jakis priv. Lecz nie za darmo Oczekuje jednego sms'a za 25zł+Vat.* Piszcie na to gg : 35986815 Caly czas jestem na niewidocznym wiec piszcie! *Pamietajcie , ze serwer moge wylaczyc w kazdej chwili oczywiscie powiadamiajac was o tym oraz moge go juz nigdy nie włączyć jezeli nie bedzie spelniał moich wymagan lub administracja ( z waszej strony ) tez nie bedzie ich spelniala.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...