Tematyka: Vanish, Metin2!
Wysokość: Według Uznania Wykonawcy
Szerokość: Według Uznania Wykonawcy
Napis/y: xVanish
Kolorystyka: Hmm... Różowy ,biaŁy (kolory Vanish'a) Lub wedŁug uznania autora.
Dodatkowe informacje od zlecającego:Do Metin2 można wykorzystać:
http://iv.pl/images/34224213069540452700.jpg
A do Vanish coś z google. ; )
Tematyka: Vanish!
Wysokość: Według Uznania Wykonawcy
Szerokość: Według Uznania Wykonawcy
Napis/y: xVanish
Kolorystyka: Vanish to tak jak z sygną różowy (ogóŁem kolory Vanish'a). Lub wedŁug uznania autora.
Dodatkowe informacje od zlecającego: Do Vanish coś z google. ; )
Wynagrodzenie: Dogadamy się jakieś "lajki" 5*
PS: Wiem jakoś tak nie zrozumiale napisane. Ale jakoś nie wiedziałem jak to napisać ^ ^. Autor sygnatury & avka może ulepszyć dać wŁasną kolorystykę itp. Nie mam takiej wizji jak to ma wyglądać.
Po prostu ma być fajna .