Skocz do zawartości

XXlizakXX

ProUser
  • Postów

    568
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O XXlizakXX

  • Urodziny 15.02.1995

Metody kontaktu

  • GG
    Mam ale nie dam :)

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Gdzieś na wyspie... na dalekiej wyspie w świecie minecraft

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia XXlizakXX

  1. XXlizakXX

    1.0.0?

    Czy po 1.0.0 będzą kolejne updaty?
  2. Przyłączam się do pytania
  3. spóźniłeś się... był już taki temat: http://www.mpcforum.pl/topic/487043-100-tmi-kilka-ulepszen-w-nim/
  4. raczej tak. Ja mam premium i mi z premką normalnie. A z piratem to nie wiem
  5. XXlizakXX

    Pomocy :(((

    A masz dobre pliki serwerowe? Masz na 1.0.0?
  6. nie ma? A Toomanyitems? Albo Finder Compass?
  7. Otóż prezętuje wam mod TooManyItems. Ten mod daje wsztskie przedmioty do gry. DL: SKAN: Screen: ( nie wiem jak dodawac w jakim BBcode) http://img13.imagesh...3027/tmi100.png W tym modzie dodano: Zmiane pory dnia, pogode, tryby, i troche inna teksturka Dać "Me Gusta" ( po polsku: Lubie to)
  8. może ci się z teksturką coś spiepszyło zrób re-install minecrafta. A jak to nie pomoże kup premium Koledze kupno premium zadziałało
  9. XXlizakXX

    1.0!

    O której godzinie wychodzi 1.0? Bo ludzi na serwerze jjaya piszą, że o 19:00 a inni że 22:00-23:00 to o której?
  10. Nick w grze: WasserFull (nie mówić ze jest skopiowany od MinecraftPolska!) Imię: Paweł Wiek: 15 Ile grasz w MC: (dni/miesięcy/lat) 6 miesięcy Dlaczego Właśnie My: Szukam serwera do pogrania Premium: Tak Skąd jesteś: z Kalisza Kaszubskiego
  11. ale mi nie chodzi cała mape tylko częśc mapy
  12. Z tego co ja słyszałem to w mc edit mozna zmienic z normalnego biomu na biom sniezny. Slyszalem to na minecraftwiki
  13. nie wiem moze jakis twoj kolega ma do sprzedania? Ja kupilem od kumpa za 3 dyszki : p
  14. według mnie do kitu. Kazdy moze przetrwać pierwszą noc. Zrobic sobie kilof i kopać
  15. XXlizakXX

    Cos sie dzieje!

    resetowalem router ale nic nie pomaga. A mam takie lagi ze na na serwerze chodzic nie moge ale wczesniej nie bylo
×
×
  • Dodaj nową pozycję...