Przepaszam za "spam" ale jeszcze wiem że poniżej 2mb przy łączu RADIOWYM internet jest często PRZERYWANY;)
Sam to dobrze wiem;)
A taką ciekawostką ludzię którzy mają internet radiowy mogą dostać bana na mpc forum(perma)
Ja czasami sobie gram w fire team"a i czasami wywala do tego okienka jak wylaczysz ca:D
Ale to raz na jakis czas;)
Sprawdź kaabel od internetu może być źle włożony;)
Patrzyłem w options i no chyba ahahaha nie ma takiej opcji xD
Albo mam wade wzroku
@Edit mam wade wzroku lol..
Jest sounds boże następnym razem zanim coś napisze poszukam kilka razy....
Dzięki leci limit minusów...
Close temat
Pobieraczek miał sprawe w sądzie wrobili dużo mały 6-letnich dzieci... Ale wygrali sprawe ponieważ mieli miliony w kieszeni boj sie czlowieku bedziesz bulił