Skocz do zawartości

Lukas™

Members
  • Postów

    430
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  1. Lukas™

    Św 55!

    Zapraszam św 55! Kierunek ten ostatni Mój nik: Lord Siekier Zapraszam do plemienia CHRUP!
  2. Napisał Jak a nie za ile.... nie chce robić flamewaru...
  3. Przepaszam za "spam" ale jeszcze wiem że poniżej 2mb przy łączu RADIOWYM internet jest często PRZERYWANY;) Sam to dobrze wiem;) A taką ciekawostką ludzię którzy mają internet radiowy mogą dostać bana na mpc forum(perma)
  4. http://www.mpcforum.pl/topic/306816-hottut-game-anarchy/ Masz licze na minusa;D
  5. Ja czasami sobie gram w fire team"a i czasami wywala do tego okienka jak wylaczysz ca:D Ale to raz na jakis czas;) Sprawdź kaabel od internetu może być źle włożony;)
  6. A prefix kolezanko gdzie? Najlepszy hack za 4 zł dziennie lub za 7 dni masz Vip hack od game Anarchy lub darmowy Gordonys
  7. Lukas™

    [Q]Muzyka

    Patrzyłem w options i no chyba ahahaha nie ma takiej opcji xD Albo mam wade wzroku @Edit mam wade wzroku lol.. Jest sounds boże następnym razem zanim coś napisze poszukam kilka razy.... Dzięki leci limit minusów... Close temat
  8. Lukas™

    [Q]Muzyka

    Jest możliwość/opcja wyłączenia tej muzyki w CA? bo jakoś szukam i nie ma chyba że trzeba jakiś plik usunąć
  9. Małtyns xD I lof ju:D
  10. Lukas™

    Walo

    Mi to się wydaję że to było dla żartu...
  11. Lukas™

    [P]Linux

    Zavetti miał zamknąć więc jest ok... Można zamknąć
  12. Pobieraczek miał sprawe w sądzie wrobili dużo mały 6-letnich dzieci... Ale wygrali sprawe ponieważ mieli miliony w kieszeni boj sie czlowieku bedziesz bulił
  13. Lukas™

    [P]Linux

    Pisałem w pierwszym poście przepraszam z rozpedu nie dodalem prefixu... Wsadzaj sobie te warny pf..
  14. Lukas™

    [P]Linux

    Dobra mam już to, już wiem Nie bede spamował tematami to zapytam tu jeszcze czy da sie przekladac GP na inne konto?
  15. Koxisz mistrzu! łap limita plusiaków!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...