Skocz do zawartości

propasiak

Members
  • Postów

    23
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia propasiak

  1. Co to jest ten ByPass ??
  2. Witam>Chciałbym napisać fishbota w vb.net....Tylko niewiem nic o tym na czym polega ten fishbot...lesli ktos sie o tym zna niech sie wypowie
  3. Visual Basic [VB.NET ] . Mam juz pobieranie mapki i ciagle dodaje opcje a potem go opublikuje Cos na styl EasyMetin :P Im bardziej pomozecie tym szybciej to wyjdzie , i nie bedzie płatne tak jak easy metin ! Do dzieła programisci...;] Jesli ktos zna sie na wyciaganiu adresów z metina i zebym mógł je uzyc do mojego bota niech pisze na pw ! Wgl szukam kogos do pomocy
  4. Witam.Robie bota do Metin2 i chciałbym dodac do niego zeby pobierało dane tzn...hp , nick , itd... Pomożecie ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...