Skocz do zawartości

x_x_Sniper_x_x

Postmaker
  • Postów

    1 086
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

3 obserwujących

O x_x_Sniper_x_x

  • Urodziny 27 Maja

Metody kontaktu

  • Skype
    Jędrałkę

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Piła

Ostatnie wizyty

2 772 wyświetleń profilu
  1. 1. Co to za nuta. 2. Szukam podobnych (zwłaszcza końcówki filmu, gdzie ćwiczą uniki aby muzka była tak rytmiczna aby ustawic film tak jak na końcówce)
  2. Szukam piosenek podobnych do: Miles Kane - Give up. Mogą być tego właśnie wykonawcy, bądź innego zespołu/piosenkarza/rki. Chodzi mi o podobny klimat
  3. UP: Poradnik jest głównie do globala. A jeśli ktoś nie wiedział jak to zrobił na PSP to się dowiedział w ten sposób.
  4. Dodatkowo chciałbym zaznaczyć, że gdy wykonamy buga, to nie możemy plantować i defusować, ale zyskujemy opcje wchodzenia na rozgrywkę, podczas jej trwania, i nie musimy czekać do przegrania lub wygrania jej. ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORA BEZ MOJEJ ZGODY.
  5. Witam. Chcia
  6. Szukam piosenki. Rockowej. Wiem że w refrenie powtarzało się bardzo często "watching!" I chyba coś tam nie raz było "watch out" Czy jakoś tak. Może dacie radę ;D Daje lajki. DObra. Jestem geniuszem. Sam znalazłem po 3 minutach
  7. Dzięki chłopaki, można close.
  8. Ram 4gb Procek Dual Core Czekam na dalsze podpowiedzi.
  9. Ja też mam tak 2-5 minut i Wywala. Co mam zrobić? Nie używam hacków gameboostera ani nic podobnego. Mam kaspersky'iego. LIPA Z TYM WARROCKIEM.
  10. x_x_Sniper_x_x

    [Pytanie] AimBot

    Ustawiasz klawisz , po którym wcisnięciu zacznie nakierowywać Ci celownik na wroga. W niektórych jest opcja w co, np. możesz sobie wtedy ustawić, że po naciśnięciu klawisza ctrl, będziesz automatycznie celował w szyję wroga.
  11. x_x_Sniper_x_x

    [Szukam]

    Nie prosimy o hacki na forum.
  12. pobierales inna wersje gry? ja np. po swiezo upieczonym przerobieniu psp w kazdej grze mialem lagi. musialem poczekac z tydzien. ewentualnie mozesz pobrac plugina zmniejszajacego lagi.
  13. x_x_Sniper_x_x

    Hack na Rise of Gor

    poszukaj na konkurencyjnym niemieckim forum. Ja znalazlem 3 . jeden updateowany od killer deluxa, ale nie wiem czy dziala.
  14. mam pytanie do zaawansowanych w pisaniu programow w autoit. Chciałbym napisać coś, co będzie klikało w dane miejsce, bądź wciskało klawisze :1,2 lub 3. Słyszałem o jakichś pixelsearch i picturesearch, i myślę, że to by się nadało. Chodzi o to, że w 4story jest maszyna grająca w kamień,papier i nożyce. Chciałbym, żeby ona klikała(lub wciskała) bardzo szybko(liczą się nawet milisekundy) dany przycisk, na przykład gdy wykryje nożyce, to kliknie kamień itd. Proszę o jakieś tutoriale, które pomogą mi napisać takie cacko, bądź przybliżyć mnie do zrozumienia, jak takie coś napisać.
  15. Expienie-mag Pvp-rmc,łucznik Tankowanie-Wojo Wspomaganie w rajdach,grupach na wojnach-zaklinacz Leczenie,wspomaganie w wojnach-kapciu Odkop
×
×
  • Dodaj nową pozycję...