Skocz do zawartości

Jake™

Members
  • Postów

    146
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Jake™

  1. A co ja kurwa napisałem ? Co do .dds... Wypakuj sobie pc i zobacz... bak de łej - naucz się pisać w odpowiednim dziale
  2. Jakie ma ID ? Przypisane w item_proto clientowym Jaka tekstura ? pliki .msm plik .dds ma nazwę, nie ? No to z nią jest wpis w .msm Następnym razem pisz w prawidłowym dziale Pozdrawiam
  3. Tak przez Axora o ile się nie mylę
  4. W prawym dolnym rogu masz taki przycisk narzędzi. Kliknij w niego i odznacz [v] Masz wszystko na jednej stronie
  5. <?PHP DEFINE('SQL_HOST', '94.65.89.526'); DEFINE('SQL_USER', 'root'); DEFINE('SQL_PASS', 'pass'); DEFINE('SQL_HOST', '94.65.89.526'); DEFINE('SQL_USER', 'root'); DEFINE('SQL_PASS', 'pass'); DEFINE('SQL_HP_DB', 'account'); $serverSettings['titel_page']="DivineWorld - Inny wymiar metin2 !"; // Webseiten-Titel $serverSettings['titel']="DivineWorld"; // Servername $serverSettings['url']="localhost"; // URL zur Seite (ohne letzten "/") $serverSettings['server_ip']="94.65.89.526"; // Server-IP $serverSettings['register_on']=true; // Registration aktiviert (ja = true / nein = false) $serverSettings['mail_activation']=false; // Mailaktivierung (ja = true / nein = false) $serverSettings['page_entries']=50; // Einträge pro Seite $serverSettings['reg_mail']='[email protected]'; // E-Mail-Absender bei Registration $serverSettings['pass_mail']='[email protected]'; // E-Mail-Absender bei Passwortreset require("daten.inc.php"); ?> <?php function connect() { $mysql_host="94.65.89.526"; $mysql_user="root"; $mysql_pass="pass"; $con = mysql_connect($mysql_host, $mysql_user, $mysql_pass); if (!$con) { die('Nie można się poł±czyć: ' . mysql_error()); } } ?>
  6. Tak, bo to nie mój program :-) Mam paczkę swoich i innych programów, więc czemu by tu nie umieścić
  7. Prosta edycja dropu by Jake Witam W tym tutorialu pokaże Wam, jak można prosto i szybko edytować drop z itemów. Zapraszam. 1. Opis przykładowej linijki Group şŔČ­ // Nazwa grupy { type drop mob 11507 // Mob 1 żůµµ+3 1 4 } Numerek w grupie/ID/Ilość/Szansa na drop/ 2. Dodajemy nowy itemek do grupy Załóżmy, że do powyższej grupy chcę dodać drop pelerynek męstwa. Nic trudnego ! Dodaję poprostu nowy zapis 2 70038 1 20 Group şŔČ­ { type drop mob 11507 1 żůµµ+3 1 4 2 70038 1 20 } Proste ? Idziemy dalej 3. Tworzymy nową grupę Pobieramy ten program: Download && Skan Włączamy go. Widzimy całkiem przejrzysty interfejs. Jeśli chcemy dodać nową grupę, wypełniamy tak jak jest w screenie. Oczywiście, to tylko przykład Tłumaczenie - Wpisujemy nazwę grupy, ID Mobka, ID itemka i szansę na drop. Wypełniamy to wszystko. Jeśli chcemy dodać nowy item, po prostu zmieniamy ID itemka i opcjonalnie szansę na drop i klikamy Add Item. Jeśli kończymy edycję, klikamy Add Group. Opcje innych przycisków poznacie sami Dalej wiecie co robić. Myślę, że tutorial pomoże Wam w zrobieniu wymarzonego serwera. Pozdrawiam Tutorial by Jake
  8. UPDATE player.refine_proto SET vnum0=0 , vnum1=0 , vnum2=0 , vnum3=0 , vnum4=0 , count0=0 , count1=0 , count2=0 , count3=0 , count4=0 ;
  9. Może nie dodałeś mapki do configów czy index ? Albo quest
  10. Jak Ci nie przeszkadza w pracy to można go zignorować. Osobiście wrzuciłbym nowe pliki. Rada ode mnie - Miej wypakowane na dedyku czystą kopię plików na których pracujesz
  11. Pierdolicie hipolicie. Niekoniecznie xaamp. Może być i webserv. Mogę Wam coś udowodnić. http://www.mpcforum.pl/topic/111763-tutorialinstalacja-hamachiapache2php5-w-serwerze-metina/
  12. Łap questa. quest first_login begin state start begin when login begin if pc.getqf("bambus3k") == 0 then pc.setqf("bambus3k", 1) say_reward(string.format("Witamy na P-Serwerze!")) say("") say_title("GameAdmin: [GA]xxx") say("Raty na serwerze:") say("EXP: xxx%") say("DROP: xxx%") say("Yang: xxx%") say("A teraz zapoznaj się z serwerem !") say_reward(string.format("Życzymy miłej gry.")) pc . give_item2 ( "14009" , 1 ) pc . give_item2 ( "15009" , 1 ) pc . give_item2 ( "13009" , 1 ) pc . give_item2 ( "16009" , 1 ) pc . give_item2 ( "17009" , 1 ) pc . give_item2 ( "50053" , 1 ) pc . give_item2 ( "70038" , 200 ) pc . give_item2 ( "80009" , 1 ) pc . give_item2 ( "27003" , 200 ) pc . give_item2 ( "27006" , 200 ) pc . set_skill_level ( 131 , 10 ) pc . change_money(1000000) horse.set_level ( 21 ) horse.ride() if pc.job==0 then --WOJOWNIK pc . give_item2 ( "19" , 1 ) pc . give_item2 ( "3009" , 1 ) pc . give_item2 ( "11209" , 1 ) pc . give_item2 ( "12209" , 1 ) end if pc.job==1 then --NINJA pc . give_item2 ( "1009" , 1 ) pc . give_item2 ( "2009" , 1 ) pc . give_item2 ( "11409" , 1 ) pc . give_item2 ( "12349" , 1 ) end if pc.job==2 then -- SURA pc . give_item2 ( "19" , 1 ) pc . give_item2 ( "11609" , 1 ) pc . give_item2 ( "12489" , 1 ) end if pc.job==3 then -- SZAMAN pc . give_item2 ( "5009" , 1 ) pc . give_item2 ( "7009" , 1 ) pc . give_item2 ( "11809" , 1 ) pc . give_item2 ( "12629" , 1 ) end clear_letter ( ) end end end state Bambus3k begin end end Tut jak wgrywać questy by Bambusek http://www.mpcforum.pl/topic/163124-tutwgrywanie-questow-na-serwer/
  13. I właśnie sam znalazłeś sobie rozwiązanie tego problemu. Napraw te pliczki i gra. Możesz sobie wgrać skrypt na czyszczenie logów jak Ci to przeszkadza.
  14. @SteLoner Nie wprowadzaj ludzi w błąd. @Sprawdź syserr. Wykasuj te questy co wgrałeś i wgraj od Bambuska
  15. @UP SSH pada niezależnie od stanu serwera. Możesz mieć putty włączone przez kilka H i Ci się wyłączy. Ja bym coś działał właśnie w rescue, albo pisał do pomocy technicznej o reinstall bsd
×
×
  • Dodaj nową pozycję...