Ja kupiłem pewniaka w empiku za 70zł. 100% pewności. A co do allegro kuzyn kupił klucz za 34,50 i też go wyjebali. Aukcja była 2 dniowa, 25 kluczy. Próbował ich pozwać ale aukcja wyparowała wraz ze Steamem.
podkrecając karte nic nie zyskam raczej wina leży po stronie RAM'u.
No cóż thx za all.
Jak by ktoś miał jakiś pomysł to proszę pisać na PW
Asparte czyń honory. ''Do zamknięcia.'' :P
Elo.
Jak napisałem w temacie mam problem z ustawieniem konfiguracji karty i Counter-Strike 1.6 aby mieć tak ok. 40 FPS w grze z botami i pluginami amxx. W menu mam 50 FPS a jak już gram to spada do 15 - 20 FPS(Normalne to to nie jest no ale cóż). Prosił bym o napisanie konfiguracji i jakie ustawienia włączyć a jakie wyłączyć w opcjach karty.
NIE JESTEM LAIKIEM WIĘC PISZCIE NORMALNYM JĘZYKIEM, A NIE JAK BYM BYŁ TOTALNYM NOOBEM.
Ps. Nie piszcie postów typu: ''Kup lepszą kartę.'' bo chwilowo nie mam kasy na nowego kompa.
Ps. 2 Potrzebuję tego do testowania serwera. Także proszę się troszkę postarać.
Dam +/- . Co kto woli.
Z góry dzięki.