Skocz do zawartości

I Like You Dead

Members
  • Postów

    210
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia I Like You Dead

  1. ponawiam poprzednią prośbę !! PS: to nic ze sajpajem bo nawet antywirki .itd nie mogą nic zrobić więc to przez wirusa
  2. US (.us) od UK(.com) nie odróżniasz?
  3. nakurwiaj salta
  4. f5 mógłby ktoś zarzucić swojego skajpaja ? (zapakować folder , upnąć i dać link na pW? ) dam 10 plusów !!
  5. zainstaluj dodatek SP3 do windowsa XP
  6. Tematyka: Zlecenie specjalne - header na forum Wysokość: 264 Szerokość: 981 Napis/y: Cs-Banned <ładna "kreska"> <niżej> Gramy dla zabawy! Kolorystyka: ciemna... Dodatkowe informacje od zlecającego: render tutaj: http://img225.images...00/renderqr.png tak jak na tym obrazku: http://img263.images.../2527/topsc.jpg <najlepiej przerobić> ma być to do "panelu gracza" <tło> w nagrodę 50 + (to ma być super, jeśli nie będzie super to trochę mniej plusów) Jak będzie MEGA WYWALONE W KOSMOS to 80 plusów ! jak wycięty render i wywalone w kosmos to 90 ! nie oszukam , jeśli nie dam plusów można mi dać PERMA
  7. NAUCZ SIĘ CZYTAĆ KURWICA MNIE BIERZE JAK TAKI KOZAK PISZE I MYŚLI ZE JESZCZE PLUSA DOSTANEI BOŻEEEEEEEEEEEEEEEEE POBIERAM --- pisze zebym pobral jeszcze -- pobieram - ZNÓW TO SAMO DO CHOLERRYYYYYYYYYYYYYY /ogar bo warn
  8. I Like You Dead

    EXTREMEmt2s2

    tytuł obrazka "nowe itemy xenox" super "handlarz xenox" drugie super, skopiowane widze wszystko? z tego co widze, to wypi3rdalaj
  9. mam taki problem ze skype, instaluję a tu jeszcze się pasek nie ruszył i takie jeb: Wystąpił problem przy łączeniu z naszym serwerem. Pobierz alternatywną wersję (pobieram) Wystąpił problem przy łączeniu z naszym serwerem. Pobierz alternatywną wersję (pobieram) I znów to samo. Proszę o pomoc bo muszę się z kimś skontaktować kto mieszka w Anglii... ; ( z góry dzięki ;o
  10. nie 2kk, 1,3 to jest max, Ps; screen mnie rozwalił ;d
  11. hahahahaha najbardziej bekowy temat w metinie
  12. to jest mapa do zombie moda, nie nadaje się raczej na zwykłe serwery.
  13. np. to http://www.gamebanana.com/maps/3450 jest wiele przeróbek np. de_rats_1337, cs_rats, cs_rats2 itd. moja ulubiona 1337 polecam
  14. on się pyta czy wewnętrzne czy zewnętrzne masz ip... ja mam niezmienne ale zewnętrzne... (e-mail do administracji działa cuda)
  15. "ale juz działa ;d" czytać nie umiesz? proszę o close
×
×
  • Dodaj nową pozycję...