Skocz do zawartości

slavon

Members
  • Postów

    100
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia slavon

  1. Tylko musi ustawic w buff narpiew skille barda
  2. Jakiego bota używasz ?
  3. Tak się dzieje , gdy server zapchany . <_<
  4. slavon

    EliteSro_4

    To znaczy że serwer jest pełny.
  5. Nr gg nie podajamy !!!
  6. slavon

    Zszc Kiedy Online

    i na forum ZSZC też.
  7. slavon

    Zszc Kiedy Online

    Można przypuszczać że o 13.47 ponieważ wczoraj o tej godzinie został napisany post informujący o zamknięciu servera na forum ZSZC:)
  8. slavon

    [Problem - Client

    O co Konkretnie Ci chodzi, media mam zpatchowane
  9. slavon

    [Problem - Client

    Odpalam zszc przez bota i wyskakuje mi okienko że mam nie aktualną wersje clienta, jaka jest najnowsza mam 1.689
  10. slavon

    Zszc 1.689

    Szukałem tam i nie moge znaleś możesz tu dać link? Edit; ok już Cain dodał w pierwszym poście linki.
  11. slavon

    Zszc 1.689

    Może ktoś podać linka do ZSZC 1.689 patch
  12. Uruchom auto pota gdy już będziesz w silku.
  13. slavon

    Problem

    http://www.mpcforum.pl/topic/225801-tutdb-bot-13a-z-gotowym-crackiem/ Z tego tematu pobrałeś ?
  14. Spróbuj pierwszego clienta uruchomić normalnie a drugiego przez loadera(o ilena na Zszc działa)
  15. slavon

    Db Bot

    Mam ver. 1.685 , a jest jakas nowsza ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...