Ja osobiście preferuje granie na wersji Angielskiej ponieważ jest mniej ludzi z czym przychodzi łatwe expienie, mało ludzi na elitach i tanie aukcje. Na Polskim Margonem grałem i mi się szybko znudziło, na .com są nowe questy, bronie, zbroje i cała masa rzeczy i każdego zapraszam do gry. :P