Skocz do zawartości

CziterAmatorxD

ProUser
  • Postów

    383
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia CziterAmatorxD

  1. Siemka , szukam za serwerem do wersji 3.1-3.3.5a WoTLK. Serwer ten musi miec: -Przynajmniej jakieś 250+ graczy online -XP rate minimum 15x Uwaga! Nie może to byc serwer jargam.es , ani Sunwell (Chociaż nie wiem czy działa)
  2. Ja mam jakiegoś fraj*ra z blizną ale sami oceńcie
  3. nic z nich nie wypadalo
  4. to nie to bo probowalem zabijac slady ale to na nic
  5. Nadal aktualne (21 luty 2012 ) Nick: wi9nter Gra: Call of Duty Black Ops KONTAKT -XB LIVE /PW/GG: 21256920 Szukam kogoś kto pogra ze mną w ta giere :P
  6. da się grać na privkach na tym darmowym wowie co do 20lvla jest?
  7. czy są gry na xboxa360 które nie wymagają pakietu Live , tylko żeby można było grać na multiplayer przez kabel ethernet ? Podajcie kilka nazw fajnych gier
  8. Czy istnieją cheaty do runes of magic ? Nudzi mnie już gra więc mam ochoty phackować :> Chodzi mi przynajmniej na privy takie jak Xor lub te nexon studio.
  9. jakie raty mają te serwery ? BĘDZIE +
  10. Są prywatne serwery runes of magic?
  11. otóz bede mial black opsa i mam pytanie: steam jest potrzebny do single player czy tylko do multi?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...