witam, szukam osob ktore uzywaja vip hacka do CA , nikomu sie o tym nie mowi ze to sie uzywa a fajnie jest grac razem na vipie bez tajemnic , byc razem w klanie i tylko wiem ja i Ty . mam dobre konto z dobra ranga i szukam osoby co tez wlasnie uzywa Vipa do combata . pisac do mnie na pw lub gg : 6464813 pozdro
ps: smutno jest byc samotnym vipem
pps: moze znacie jakis klan który uzywa , to sie do nich z checia wkrece .tez pisac na pw lub gg o tym
Z góry dzięki!