Skocz do zawartości

a_n_a_k_o_n_d_a

Members
  • Postów

    13
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia a_n_a_k_o_n_d_a

  1. witam, szukam osob ktore uzywaja vip hacka do CA , nikomu sie o tym nie mowi ze to sie uzywa a fajnie jest grac razem na vipie bez tajemnic , byc razem w klanie i tylko wiem ja i Ty . mam dobre konto z dobra ranga i szukam osoby co tez wlasnie uzywa Vipa do combata . pisac do mnie na pw lub gg : 6464813 pozdro ps: smutno jest byc samotnym vipem pps: moze znacie jakis klan który uzywa , to sie do nich z checia wkrece .tez pisac na pw lub gg o tym Z góry dzięki!
  2. a_n_a_k_o_n_d_a

    [Problem]

    neta nie masz zlego , ale moze to przez tą radiówke , bo z nimi tak jest ze nie wysylaja pakietu caly czas tylko maja takie zrywy stad czasami te lagi co jakis czas
  3. no tez mysle ze sterowniki , sciagnij ze strony producenta
×
×
  • Dodaj nową pozycję...