Skocz do zawartości

Ponury Zniwiarz

Members
  • Postów

    105
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Metody kontaktu

  • GG
    37117018
  • Skype
    Nie mam.

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Radom

Osiągnięcia Ponury Zniwiarz

  1. Witam ! Zastanawiam się czy nie zacząć znów grać na PL-u.I teraz pytanie do was.Czy opłaca się teraz grać i na jakim serwerze? Zbliżają się różne święta,1 listopada,11 listopada,Święta Bożego Narodzenia itd. Bardzo proszę o pomoc.
  2. Witam! Zwracam się z prośbą i pomysłem do Moderatorów działu Metin2.Uważam, że dobrze by było w dziale "Publikacje serwerów" zrobić następujące zestawienie: Publikacje serwerów---Serwery dedykowane---polskie,chińskie,niemieckie i włoskie Wszystkie te serwery miałyby być tylko i wyłącznie na plikach z 2010 roku + Nikt już nie gra na serwerach z 2008 roku, więc myślę, że taki pomysł byłby dobry.Dowartościował by on zagraniczne serwery, które są z resztą moim zdaniem dużo lepsze od polskich (w szczególności chińskie, teraz powstaje wiele CN serwerów na plikach 2010 ) i nie tylko oraz zrobiłby mały porządek z ich publikacjami. Co wy na to? Podoba Wam się? Zagłosujcie i piszcie pod tematem swoje opinie
  3. Typowy debil,za przeproszeniem,dla którego War Rock to życie...Dlaczego kogoś od dziecka wyzywasz? Przecież sam nim jesteś, a nie jest to żadna obelga.W takim przypadku równie dobrze "dorosły" mógłby być obrazą, bo przecież to jest ta sama kategoria (dziecko,nastolatek,dorosły) Po za tym każdy z nas jest dzieckiem swoich rodziców i Boga. "Lowkiem" raczej nie jest, bo o ile się nie myle, to ma 30 level+,więc najpierw naucz się znaczenia tego słowa,a potem go używaj. Z tym, że ktoś używa GPS-a ma sraczkę połowa War Rocka, bo ludzie w ten sposób chcą się dowartościować, że ktoś ich zabił, ale przecież to nie ich wina -_- Z resztą...Bronisz swojego honoru w grze? Idiotyczne...Grasz dla przyjemności czy dla popisywania się przed innymi i wmawianie im, jacy to oni są słabi, nie mają skilla,są hackerami i laggerami. Pomyśl za nim coś napiszesz...
  4. Windowsa 7 na XP nie ma sensu zmieniać.Gdybyś miał Vistę,to jak najbardziej,a tak to nie ma sensu. Ściągnij program CCleaner. http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Program,Windows,13061.html Skanu nie daje,bo to zaufane źródło.Wyczyść nim komputer i rejestr,program jest w języku polskim,co daje,że jest bardzo łatwy w obsłudze. Kolejna rzecz.Sprawdź czy Internet nie jest czymś obciążony.Gdy odpalasz i grasz w War Rocka,nie otwieraj kart przeglądarki i wyłącz zbędne programy.Nie ma sensu grać z lagami. Usuń War Rocka z PC,ściągnij jeszcze raz i zainstaluj na dysku D lub E,podczas patchowania,wyłącz antywirusa i najlepiej Zaporę Systemową oraz wszelkie zbędne programy.To wszystko powinno pomóc,a jak nie,to już sam nie wiem...
  5. Moim zdaniem najlepiej,żebyś przeinstalował War Rocka i zainstalował go na dysku D lub E,a nie na C.Gdy będziesz od nowa instalował War Rocka,wyłącz antywirusa,a jeżeli chodzi o Net Framework dobrze,żebyś miał wersje 4.0 i 3.5,chociaż nie wiem czy tak się da.Ja osobiście mam wersję 4.0 i War Rock mi śmiga :>
  6. Nie lubię ani FuBu,ani Bambusa,ani Makysa,ale takimi postami o kutasach i wyzywaniem kogoś od dzieci sam robisz z siebie idiotę,więc trzymaj swoje sprośne uwagi dla siebie.
  7. FuBu nie ma 15 lat,ogarnij się i on będzie tylko na serwerze Bambusa dla komercji i rozgłosu >.>
  8. Teraz nie ma żadnych skryptów,a nawet jeżeli będą,to nie radzę kupować broni przez nie,bo można bardzo łatwo bana dostać,a te lepsze bronie,czyli: XM8,L85A1 itd. będą pewnie do kupienia,tylko jeżeli dana osoba ma premium,a teraz wycofali gold na 3 dni,więc jeżeli będziesz chciał kupić jakąś lepszą broń ze skryptów,będziesz musiał wydać realne pieniądze,dlatego nie wiem czy się opłaca w to bawić.Lepiej posiedzieć na G1 i w MP. kupić jakieś bronie i inne rzeczy.
  9. Jedynie ex moderator wypowiedział się na temat.Resztą na ślepo napisała,żeby wbijać skilla na P,bo przecież "wyższy poziom" >.> Do zamknięcia.
  10. Ponury Zniwiarz

    [Pytanie]Berserk

    Siema! Mam do Was takie pytanie.Otóż mam dylemat czy wbić Berserka na P czy zostawić go na G1.Waham się,bo są w tej kwestii jest wiele sprzecznych teorii.Dodam,że jest to prywatny serwer.
  11. Nie opłaca się instalować Przyspiesz Komputer.Lepiej właśnie zainstalować dużo lepszą aplikacje,które nosą nazwę CCleaner i PowerSuite.PowerSuite jest płatne,ale bardzo łatwo można znaleźć klucz w Internecie.
  12. Nie jestem początkujący.Gram już trochę w WR...Proszę nie uwzględniać,że mogę być początkujący,bo taki nie jestem tylko oceniać poszczególne bronie. @Up i wszyscy! Nie jestem początkujący! Trochę się znam na tej grze,więc poradzę sobie z ew. wymaganiami danej broni,jeżeli będzie ona dobra! @Up wyżej Najwyżej będę latał ze slothackiem...
  13. Witam! Mam dylemat,która broń kupić,wybrać dla Assaulta.Rozważam kupno w MP. Famasa,L85A1,skombinowanie skądś XM8,kupno w IS Ak47 lub granie dalej M4A1.Bardzo proszę o szybką pomoc.
  14. Po co wy mu dajecie +/-? Przecież on dał te filmiki,abyście mogli się wypowiedzieć na ich temat,a ocenę możecie postawić na YT.Moim zdaniem filmik trochę mało fachowy...Jakieś tam elementy gry były zawarte,ale to po prostu zabawa dzieciaków na podwórku.
  15. I znów Twoja ortografia leży...A kolega miał racje.Może on ma dobre konto,skilla i denerwują go tacy ludzie,którzy używają hacków?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...