Aha, próby też są spoko.
Założe się, że Aston Martin będzie miał słabe sterowanie <- bo beznadziejne miał w Carbonie, także raczej go nie kupię. No chyba że do pościgów się nada.
Dzięki za info.
Ogólnie z driftu bym sie najbardziej cieszyl .
Ale dobrze ze w ogole cos dodadza.
#Edit
Ale Ty pisałeś o tym miesiącu, a ja dałem info o 4 miesiące do przodu. Więc wszystko jest możliwe, tym bardziej, że będą kanony.