Wiem ale jest obejscie tej kary 7 dni jezli koles do mnie wyslal zapro ja akceptowalem i ja do nich wysylam zapro on akceptuje i jestem w klanie bez wzgledu na to ze milem kare 7 dni ale nie iwem gdzie jest ten przycisk do wyslania do nich tej wiadmosci ze che byc u nich w klanie