Skocz do zawartości

KrzywyKaktusS11

Members
  • Postów

    31
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia KrzywyKaktusS11

  1. Elimination - Spec - Claymore - Auto Turret - i na jakaś Broń na 30D ci starczy zapewne... (ale Chodzi ci o PERM więc.... No ale to moja propozycja FireTeam - Flame - Claptrops/Medic Kit/Medic Aid Kit zależy od cb ale flame obowiązek jeśli grasz sam to Claptrops dają sporo PTK nie pamiętam które to było do wbijania z tych medów ale cóż zapomniałem ;x to te do wbijania podobnie też sam a te do rozstawiania z innymi flame obowiązkowy Quarentine - M32 - Claymore - eq z elimination podobnie możesz grać na Quarentine... Oto Moje zdanie wiem że każdy ma inne ale to moje licze na +
  2. wlasnie ja i 3 osoby razem 4 wiec... a co do bana sie nie martwie wczesniej plvl duzo razy
  3. Tak jak w temacie szukam osob do plvlowania na blood money chodzi o branie sztabek zlota szukam 3 osob w jednej rundzie ida 2 osoby i biora po 40 sztabek w nastepniej 2 inne osoby i tak do konca gry zalezy mi na szybkim wbiciu gp i oczywiscie lvl poniewaz jeszcze niezrobilem 5 shot a zalezy mi na tym zglaszac sie na GG 31356245 (jesli takie cos jest zakazane na forum to sorry ale mi zalezy ) mozemy to zrobic np jutro albo nawet dzis kiedy bedziecie mieli czas @refresh sorry net zlagowal =,=
  4. Tak jak w temacie szukam osob do plvlowania na blood money chodzi o branie sztabek zlota szukam 3 osob w jednej rundzie ida 2 osoby i biora po 40 sztabek w nastepniej 2 inne osoby i tak do konca gry zalezy mi na szybkim wbiciu gp i oczywiscie lvl poniewaz jeszcze niezrobilem 5 shot a zalezy mi na tym zglaszac sie na GG 31356245 pisac nawet wtedy kiedy nie jestem dostepny (jesli takie cos jest zakazane na forum to sorry ale mi zalezy ) mozemy to zrobic np jutro albo nawet dzis kiedy bedziecie mieli czas
  5. @Zavetti to by było chamskie grać tyle czasu wydać sporo i ktoś ci wali bana że selasz konto....
  6. Co ty się dziwisz to metin tu się liczą pieniądze nie grywalność ludzi......
  7. Mi zawsze jara na +5 ;p wiec nie wiem zalezy od szczescia
  8. Kryt radze przyda się w PVP
  9. w screenach pokaz bo dalej nierozumiem tak ciezko ? @Edit sorka juz zauwazylem thx temat do zamkniecia
  10. noi jak np wykonalem to 1 to gdzie jest moja nagroda ;p moze ktos powiedziec pokolei lub w screenach ? ;p plz
  11. Witam.Zauważyłem jak włączam grę że mogę wygrać jakąś rzecz http://imageshack.us/photo/my-images/231/oowww.png/ daje + ;p
  12. Znaczy to zapewne bedzie dzialalo za jakies 5h jak zawsze pogram 1/2h i znow nie dziala =,=
  13. dokładnie wyskakuje to ;p http://imageshack.us/photo/my-images/856/ipp.png/ tu pisze ze mam blad z hack shieldem =,= noi co niby mam zrobic ;p
  14. Witam.Mam Już następny raz błąd Hack Shieldu robiłem już reinstal combata z 3x i nic raz działa raz nie działa rok temu kiedy grałem jeszcze działało bez problemów nie rozumiem tego pomóżcie daje++ ;p
×
×
  • Dodaj nową pozycję...