Tak jak w temacie szukam osob do plvlowania na blood money chodzi o branie sztabek zlota szukam 3 osob w jednej rundzie ida 2 osoby i biora po 40 sztabek w nastepniej 2 inne osoby i tak do konca gry zalezy mi na szybkim wbiciu gp i oczywiscie lvl poniewaz jeszcze niezrobilem 5 shot a zalezy mi na tym zglaszac sie na GG 31356245 (jesli takie cos jest zakazane na forum to sorry ale mi zalezy ) mozemy to zrobic np jutro albo nawet dzis kiedy bedziecie mieli czas
@refresh sorry net zlagowal =,=