Nom ja mam te nowsze wyglądy w Cs'ie Nie wiem czemu ; / Steama mam a nowsze wyglądy : P wolałem te stare : D Phoenix Connection fajnie wygląda i Elite Crew : D jak by ktoś znał powód czemu mam tych nowszych Ludków prosze kierowac odp na pw
Nie rozumiem tego ;D a można tak że np . M4A1 ammo kevlar+helm He Granade x2 Flash x2 SG x 1? na jednym przycisku? jak by ktoś mógł to niech mi wyśle binda na to Pw albo tu
No za Tuta masz Like ale nie skorzystam ;D wole se biegać po dworze z M32 z 11 rundy i robić combo 20+ .
I lepiej by się sprawdził TuT Jak grac QR na Overdose. Bo wszyscy tylko tera QR grają