Skocz do zawartości

Ewcia93♥

Members
  • Postów

    50
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Ewcia93♥

  • Urodziny 07.07.1993

Metody kontaktu

  • GG
    36188143

O użytkowniku

  • Płeć
    Kobieta
  • Lokalizacja
    Kraków

Osiągnięcia Ewcia93♥

  1. Witam , Szukam osoby znajacej sie na modach , mam takki problem .. wyjaśnie na gg . Mój NR 36188143. ALbo pisać w temacie
  2. Ewcia93♥

    Samolociki

    Dalej to samo ..;/ @ref !!
  3. Ewcia93♥

    Samolociki

    Pisze Error.cfg coś tam i włączam i nic... a wklejam mod loader black screan.
  4. Ewcia93♥

    Samolociki

    Ref
  5. Serwer Godny uwagi , Administrator Ogarnięty , Administracja tak samo , Bardzo Ładnie Miasto! POLECAM SERWER Ewcia93
  6. Sami jesteście formaty , wystarczyło wyczścić dysk .... Geniusze na tym MPC;d
  7. Ewcia93♥

    Uwaga!

    Własnie , takie "żeczy" róbcie w obecności innych osób , mi raz jakiś gość(polak ) uratował dupsko , mysleli ze kłamie a tu bach on potwierdzil i dla kolesia ban perm ;]
  8. Witam , mam taki problem z komputerem , iż chce włączyć wszystko działa do czasu , gdy pasek ładowania ( Ten co całyczas chodzi przy włączaniu) ładuje się bez końca. PS : Weszłam na Awaryjnym. Prosze O Pomoc ;(
  9. Ewcia93♥

    Samolociki

    Witam , Poda mi ktoś, pomoże jak zainstalować samolociki ? Robie all z poradnikami i black screan (usuwam metainf)
  10. Jest Polskie Ip Blocknięte , Zarejestrować sie zarejestrujesz , ale do gry nie wejdziesz ponieważ ip block.. Tak Owszem na starych kontach mozesz grać
  11. Ewcia93♥

    privki

    @up Stronka Off .. coś dodać?
  12. Proszę , MOże sie spodoba może nie.; / http://www.minershoes.com/skin/view/i4e3b4fc76598762797586576932718927527138 @edit Tutaj Taki Lepszy http://www.minershoes.com/skin/view/i4e3b50d31fd8a3654479844936189656138
  13. Witam , Robie Konta Do Gry CrossFire , Metin2 od z8games! ( PL ip blocked! ) Więcej info PW forum albo gg : 36188143
  14. Ewcia93♥

    PROBLEM

    Ok , Dzięki Spróbuje i dam editka @edit Dalej to samo ;/
  15. Ewcia93♥

    PROBLEM

    Witam , kiedy wgrywam moda wszystko działa , a kiedy wrzuce modloadera wszystko sie crashuje (black ss). PROSZE O POMOC!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...