Skocz do zawartości

ExtremeJacoB

Members
  • Postów

    108
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O ExtremeJacoB

  • Urodziny 12.03.1997

Metody kontaktu

  • GG
    Chciało by się :D

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Wrocław

Osiągnięcia ExtremeJacoB

  1. Hehe fajny ''teledysk'' choć powinien być raczej koncert tak jak Damcio236 mówił
  2. ExtremeJacoB

    [Problem]Client

    Wrzuć do metka pl odinstaluj , jak to nie pomoże spróbuj odbugować postać .
  3. Polecam ci kupić ze sklepu na allegro nie polecam , ale jak musisz i szkoda ci kasy to kupuj
  4. No no niezłe masz koziki myślę że nawet koło 500kk ( pro bony ) a nawet z 600kk jakbyś zrobił na +9
  5. Ja tam widzę że takie chodzą po 500kk ale nikt nie kupuje więc zniż cenę
  6. Pokasuj niepotrzebne programy i próbuj .
  7. Jak masz budde na sell to zamieniaj,ulepszysz za +9 włożysz kd , zrobisz woja mentala i prawie jak pro
  8. ExtremeJacoB

    [Wycena]Koziki

    Z 60kk sr może być , szkoda że akurat takie bony ,ale mogą być . Za 60kk sellnij jak nie pójdzie to 50kk
  9. Założycielu tego posta. Ogarnij się bo twoje tematy są ''denne''.
  10. No ładnie ... jakie menele ( niektóre ) siedzą na tym forum Pocoś ten temat zakładał totalne dno :P
  11. To napewno nie był hack miał pewnie full is i koxał z buffem.Ale żeby zółw stał w miejscu ?? Dziwne ale to napewno nie był hack
  12. AkleriosMt2 zdecytowanie mi ta nazwa pasuje
  13. Szkoda że nie masz screena Tak to z 650zł
  14. Zbrojka warta 0gr :P Takie gówna to ja wywalam , tak jak upy wole pż bo pż daje coś do expa i nawet do pvp.Żebyś ją zrobił +9 z full kd i do tego z 2k pż to nawet 10zł w rl byś zarobił.Zamknijcie ten temat bo szkoda słów
  15. Ja bym zagrał. Mam do oddania konto na s4 26lvl jelonek +7 konik żyje eq +6,8 sprzedam bo nie chce grać już w metina pl a pisać na pw!!! @Edit W zapasie mam jeszcze siano x3
×
×
  • Dodaj nową pozycję...