Zbrojka warta 0gr :P
Takie gówna to ja wywalam , tak jak upy wole pż bo pż daje coś do expa i nawet do pvp.Żebyś ją zrobił +9 z full kd i do tego z 2k pż to nawet 10zł w rl byś zarobił.Zamknijcie ten temat bo szkoda słów
Ja bym zagrał.
Mam do oddania konto na s4 26lvl jelonek +7 konik żyje eq +6,8 sprzedam bo nie chce grać już w metina pl a pisać na pw!!!
@Edit
W zapasie mam jeszcze siano x3