Skocz do zawartości

lusssak

ProUser
  • Postów

    568
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. lusssak

    [Dyskusja] Balmora

    Ciekawe skad takie info... :P Prezki nie bedzie ani serwera tez... Dopiero za 2 lata podobno 30 lutego
  2. lusssak

    [Dyskusja] Balmora

    Przypomnijcie sobie lepiej ze strart juz mialbyc kilka razy i zawsze konczylo sie tak samo. Sprawa ucichnie, startu nie bedzie . dziekuje dowidzenia Dla przypomnienia to co wczesniej pisalem.
  3. lusssak

    [Dyskusja] Balmora

    prezka na dniach 2016 roku podobno
  4. lusssak

    [Dyskusja] Balmora

    Ja tylko pisze co Fubu mowil. Gosc sie Go pytal czemu nie da prezki na mpc z zapowiedzia a on na to ze nawet nie zaczeli jeszcze robic, ze narazie bugi naprawiaja no bo im wywala cosik na testowym serwie. Wiesz rozne informacje Bambus tu pisal co sie nie sprawdzaly...
  5. lusssak

    [Dyskusja] Balmora

    Nie wystartuja w sbote. Serwer ne jest jeszcze skonczony jeszcze musza ponaprawiac bugi bo cos im tam wywala. Do tego prezka nie jest jeszcze gotowa. Info od Fubu przed chwila na Ts mowil...
  6. lusssak

    Draenor.pl Zaprasza. !

    po co tam grac jak bez isu nic nie osiagniesz... administracja dzieciaczki topka dobila 100lvl expiac gildia to nawet nowej mapy nie dali i kazdy ich dogonil, teraz wiecej niz 100 lvl nikt nie dobije serwer stoi raczej dlugo bo chyba 2 miechy zenada
×
×
  • Dodaj nową pozycję...