Witam,
Aktualnie posiadam wersje 1.8 i server z Bukkitem. Niestety po poprawnym skonfigurowaniu servera (chyba) Ja moge wejści na server a inni userzy nie. Szukam tego roziwązania juz dobre 2 tygodnie , niestety nie moge znaleść.Posiadam zaktualizowana jave , windows7 ulitimate 64 bity. Bukkit tez sciagniety pod 1.8.
POMOCY stawiam 5 i +'y