Skocz do zawartości

fEARLEZ

Members
  • Postów

    60
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia fEARLEZ

  1. Pomoże ktoś? Klient mam od Darina z tego teamu a pliki pakowałem dobrze, 3 razy to robiłem.
  2. fEARLEZ

    Pliki Serwerowe by Derin

    Klient jest od Derina z tego tematu, pliczki pakowałem 3 razy więc nie mam pojęcia o co chodzi.
  3. fEARLEZ

    Pliki Serwerowe by Derin

    Mam pytanie, wyskakuje mi błąd log, mógłby ktoś mi coś na to poradzić?
  4. Witam , Posiadam switcherbot v2 by Padmak i mam pewnie problem. Mianowicie chciałbym zmienić średnie obrażenia ale nie mam pojęcia jak nazywa się to po niemiecku. W translatorze sprawdzałem ale nie ma czegoś takiego jak sedniu obrażenia. Pomoc ! STAWIAM +'y
  5. No niestety , nic nie znalazłem.
  6. Więc tak , Szukam wallhacka na PL'a. Tylko bardzo prosiłbym o takiego dzieki ktoremu moze chodzić przez góry itp. Oczywiście za pomoc będą plusy/minusy.
  7. fEARLEZ

    Pomoc z serverem

    Pisze connection false. Serwer stoi na moim kompuerze I takie pytanie jak ta zapore wyłaczyć ?
  8. fEARLEZ

    Pomoc z serverem

    Witam, Aktualnie posiadam wersje 1.8 i server z Bukkitem. Niestety po poprawnym skonfigurowaniu servera (chyba) Ja moge wejści na server a inni userzy nie. Szukam tego roziwązania juz dobre 2 tygodnie , niestety nie moge znaleść.Posiadam zaktualizowana jave , windows7 ulitimate 64 bity. Bukkit tez sciagniety pod 1.8. POMOCY stawiam 5 i +'y
  9. Przydatne , leci ``+``
  10. Przyda mi się łap +
×
×
  • Dodaj nową pozycję...