Skocz do zawartości

Twix ; >

Members
  • Postów

    117
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Twix ; >

  • Urodziny 26.01.1991

Metody kontaktu

  • GG
    33923559
  • Skype
    twix1991

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Pomorskie

Osiągnięcia Twix ; >

  1. Twix ; >

    [Pytanko]

    @up, masz plusa, ale tak czy siak nie działa mi to co dałeś.;p. DAWAĆ DAWAĆ :C ! Chce dziś zagrać;p
  2. Twix ; >

    [Pytanko]

    @up, nie można dawać linków do pirata mc. przeczytaj lokalny regulamin. czekam nadal na odpowiedź porządną ;>. @edit. youtube.com/minecraftpolska :> w newsach jest. : )
  3. Twix ; >

    [Pytanko]

    Siemacie . Mam do Was małe pytanie, czy da rade popykać w mc 1.8 pro-release na piracie ?. :P Bo do tej pory gdy wrzucałem minecraft.jar z 1.8 do pirata mc 1.7.3 nie działało . I stąd się wzięło to pytanie. Proszę o szybką odpowiedź ;/. Best regards <33
  4. Może nie widać swoich, albo ma jakieś komentarze na zaakceptowanie by uniknąć niepotrzebnych spamów.
  5. HTC, to najlepsze telefony, co tu jest się zastanawiać ?
  6. Nie wiem, jakieś zapytania tu są.. link do tematu łap zaraz poszukam więcej na e****p znalazłem to samo co @down, ale widać mnie wyprzedził; f....
  7. http://mcncc.pl/VipFiles/0003/files/ chyba w partach to jest ;f... klikasz w linki tylko, te które są na niebiesko. Masz kliknąć na to prawym i ZAPISAĆ JAKO.
  8. http://www.mpcforum.pl/topic/297151-dlpliki-serwerowe-2010-od-mcnccpl-zrobione-w-calosci/ Te dobre ??
  9. locale_pl 2008 http://www.speedyshare.com/files/29798054/locale_2008.rar skan http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=603e6f7dc706db07f03da9ccff46b4333fbeffd2a14357360f46a43704a84086-1312967008 Ostatnie daje to, czyste locale z clienta 2k8 od ZaharaPL
  10. @up, a ty nie spamuj ;* Proszę : Down http://www.speedyshare.com/files/29792773/locale_pl.rar Skan http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=af619926db61f9782ade234b234bc23f3262e2861ae6650216361e301dc4eef2-1312923960 Nie wiem czy dobrze to przeskanowało.... ale to czyste locale z clienta diamondmt2
  11. Sprawdź czy masz napis nad głową GM.. Musi być ranga implemenator Komendy poprawne masz tu www.mpcforum.pl/topic/65970-komendy-wszystkie-po-polsku/
  12. metin2mod jest od serwerow 2k8 sf 2010 jest od serwerow 2k10... tiveria jest na zwykłym od 2k8 ;]. Ich client to 2k8, ale radzę Ci go pobrać bo na kamerze nie widać nowości. http://pliki.tiveria.pl/Setup.exe Jak patch nie działa, to client ;>
  13. http://www.filesonic.pl/file/158659791/Metin2_20080908.exe łapaj.
  14. Hejer jebany. @top. Ja zobaczę ; ].
  15. Zainstaluj na nowo minecrafta, najlepiej 1.1_02 i go spatchuj do 1.7.3 ;] Najlepszy sposób. A jak instalujesz TXT, to tylko te sprawdzone i polecane przez innych
×
×
  • Dodaj nową pozycję...