@up, nie można dawać linków do pirata mc.
przeczytaj lokalny regulamin.
czekam nadal na odpowiedź porządną ;>.
@edit. youtube.com/minecraftpolska :> w newsach jest. : )
Siemacie .
Mam do Was małe pytanie, czy da rade popykać w mc 1.8 pro-release na piracie ?. :P
Bo do tej pory gdy wrzucałem minecraft.jar z 1.8 do pirata mc 1.7.3 nie działało .
I stąd się wzięło to pytanie. Proszę o szybką odpowiedź ;/.
Best regards <33
http://mcncc.pl/VipFiles/0003/files/
chyba w partach to jest ;f... klikasz w linki tylko, te które są na niebiesko.
Masz kliknąć na to prawym i ZAPISAĆ JAKO.
locale_pl 2008
http://www.speedyshare.com/files/29798054/locale_2008.rar
skan
http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=603e6f7dc706db07f03da9ccff46b4333fbeffd2a14357360f46a43704a84086-1312967008
Ostatnie daje to, czyste locale z clienta 2k8 od ZaharaPL
@up, a ty nie spamuj ;*
Proszę :
Down
http://www.speedyshare.com/files/29792773/locale_pl.rar
Skan
http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=af619926db61f9782ade234b234bc23f3262e2861ae6650216361e301dc4eef2-1312923960
Nie wiem czy dobrze to przeskanowało.... ale to czyste locale z clienta diamondmt2
metin2mod jest od serwerow 2k8
sf 2010 jest od serwerow 2k10...
tiveria jest na zwykłym od 2k8 ;].
Ich client to 2k8, ale radzę Ci go pobrać bo na kamerze nie widać nowości.
http://pliki.tiveria.pl/Setup.exe
Jak patch nie działa, to client ;>
Zainstaluj na nowo minecrafta, najlepiej 1.1_02 i go spatchuj do 1.7.3 ;]
Najlepszy sposób.
A jak instalujesz TXT, to tylko te sprawdzone i polecane przez innych