Mam taki problem
Moze nie dotyczy on ca ale team speak 3
Jak np sie kogos zumtuje i odmutuje to sie ma w nawwiasie na niebiesko jego nick i takie pytanie jak zrobic zeby go nie bylo
Przepraszam za błędy
Z Góry THX
Mam taki problem
Moze nie dotyczy on ca ale team speak 3
Jak np sie kogos zumtuje i odmutuje to sie ma w nawwiasie na niebiesko jego nick i takie pytanie jak zrobic zeby go nie bylo
Przepraszam za błędy
Z Góry THX