Skocz do zawartości

FunChickenN

Members
  • Postów

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia FunChickenN

  1. FunChickenN

    [P]Mody

    Mam takie pytanie czy jak dam sobie g36e Autmun ta z liściem za g36e to dostane bana za to czy będę mógł normalnie grac Proszę o szybko odpowiedź
  2. Mam taki problem Moze nie dotyczy on ca ale team speak 3 Jak np sie kogos zumtuje i odmutuje to sie ma w nawwiasie na niebiesko jego nick i takie pytanie jak zrobic zeby go nie bylo Przepraszam za błędy Z Góry THX
  3. FunChickenN

    POmocy!

    Mam taki problem Moze nie dotyczy on ca ale team speak 3 Jak np sie kogos zumtuje i odmutuje to sie ma w nawwiasie na niebiesko jego nick i takie pytanie jak zrobic zeby go nie bylo Przepraszam za błędy Z Góry THX
×
×
  • Dodaj nową pozycję...