Skocz do zawartości

L3xXuSeK

Members
  • Postów

    191
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O L3xXuSeK

  • Urodziny 24.03.1995

Metody kontaktu

  • GG
    4631023

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Rybnik :)

Osiągnięcia L3xXuSeK

  1. Trzeba przyznać że jak ogarniesz ten ogromny recoil w gitarze to może coś z niej zdziałasz Ale i tak lepsza gietka a z tych nowych ''zabawkowych'' broni polecam ci ToyGun <== dziwne ale mi się fajnie z tego pruje
  2. L3xXuSeK

    [Q/P] patch

    Żeby nie czekać jak głupi to ściągnij z oficjanlej stronki instalke i zrób na nowo z tego co kojarze to mi to kiedyś pomogło :]
  3. L3xXuSeK

    [P] Forum CA

    Dobra zamknijcie ten temat bo forum mi już działa tylko ludzie się wadzą i nabijają posty ...
  4. L3xXuSeK

    [Patch]23.11.2011

    A co będzie nowego bo ostatnio zielony jestem z nowościami :x
  5. używaj opcji edytuj
  6. L3xXuSeK

    [Q] za 38k gp

    1350gp na 1 dzień gg: 4631023
  7. L3xXuSeK

    [P] Forum CA

    No właśnie że nie działa a próbuje już od około 20minut
  8. L3xXuSeK

    [P] Forum CA

    Szybka sprawa może mi ktoś sprawdzić czy działą forum CA ? Bo zrobiłem raporta nacisnąłem "post" i się jakoś ścięło i mi forum nie działa
  9. L3xXuSeK

    Darmowa broń *NEW*

    Temat zostanie zamknięty a treść usunięta (prawdopodobnie) więc nie wiem po co taki temat zakładasz
  10. Około godziny 18,40 każdy ma być dostępny na gg i napisać do Omka na gg :] On stworzy rozmowę konferencyjną i się wszyscy dogadamy! Ja zakładam room bo mam elita na platynie prawdopodobnie na ch2 bo na ch1 mogą być małe problemy i expimy aż się odechce !
  11. Sry wogóle nie zaglądałem do poradników ale tak dla wszystkich przestroga się przyda bo czaje się z frapsem
  12. Nie wiem czemu ale mam takie wrażenie że ktoś mi kiedyś lub komuś pisał że nie ma bana za strzelanie w miny! Proszę zajrzeć na bana gracza o nicku 6-Rayden-9 Strzelanie w miny jest w 100% banowane tylko musi być ładny filmik :] to tak dla ostrzeżenia daję :]
  13. L3xXuSeK

    [Q] Bingo

    eh dobra można zamknąć ! A liczyłem że będą te itemki na 30D
  14. L3xXuSeK

    [Q] Bingo

    Bo dzisiaj pewien koleś powiedział mi że ta dziwaczna maska jest na 30dni i inne rzeczy też
  15. L3xXuSeK

    [Q] Bingo

    Mógłby mi ktoś napisać które z itemów w bingo są na 30dni a które na 7dni ? ! Proszę o pewne informacje Like lecą
×
×
  • Dodaj nową pozycję...