Około godziny 18,40 każdy ma być dostępny na gg i napisać do Omka na gg :]
On stworzy rozmowę konferencyjną i się wszyscy dogadamy! Ja zakładam room
bo mam elita na platynie prawdopodobnie na ch2 bo na ch1 mogą być małe problemy
i expimy aż się odechce !