Skocz do zawartości

GrzesiekBox

Members
  • Postów

    16
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia GrzesiekBox

  1. Siema Mam problem.niemoge znaleść w sieci padów do xbox classic czy pady z xbox 360 wchodzą do xbox classic,A jeszcze coś czy bezprzewodowe są do xbox classic a jak nie to czy wejdą z xbox 360 do classic plusy szczekają yyyyyyy czekają :):)
  2. Dzieńki modku plus dla ciebie!!!!
  3. Siemanko Mam Xbox classic i myślę nad jego przerobieniem i mam pytanie??? Czy jak bym se kupił grę pirata na Xbox classic czy by były te najnowsze np.nfs hot pursuit czy killzone 2,bf2,call of dyty black ops modern warfare 2-1 różne o i jeszcze tekken 4-5-6 prosze o pomoc dam wszystkim plusy;D
  4. Zgadzam się z Renovi ja takiego problemu nie mam :)Te najnowsze autorzy Xbox 360 muszą jeszcze (oszlifować) !!!
  5. Dzięki bardzo:) Plusy już dałem !!!!!!!!!!!!
  6. Witam Mam microsoft xbox classic i chciałbym go przerobić czy możecie mi napisać instrukcje???? bende wdzięczny dam plusy
  7. Dzieki za odpowiedzi
  8. Wyścigowe; polecam Test Drive Unlimited 1-2 strzelanki; Napewno nie just cause jak coś to 2 bo jedynka ci po 5 godzinach grania znudzi polecam 2 tylko jeden- amunicje trzeba kupywać tak i specjalne pojazdy z firmy bo just cause jest się agentem druga najlepsza jaka może być tom clancy's hawx 2 obydwie części kocham tą gre polecam :):)
  9. Chodzi o to że:mam xbox classic i chce mieć do niego killzone obojętnie jaką częsc i chce wiedzieć czy jak kupię grę na Xbox 360 czy ona mi wejdzie do tego którego mam
  10. Polecam Dragon age 2 tom clancy's hawx ,tom clancy's splitercell
  11. No napewno nie chodzi o karte dzwiękową miałem podobny problem gram raz sobie w caunter-strike,słuchawki na full wszystko i koncze granie po południu chce se zagrać i jak chce coś powiedzieć no to nic niewiedziałem o co chodzi wiesz co zrobiłem sciszyłem i normalka chodziło miałem z philipsa słuchawki takie za 30 zł i nigdy ich nie kupie to badziewie mówie ci co tanie to złe mam słuchawki za 149zl i mam je już pół roku i chodzą jak nigdy morze kabelki ci się urwały albo kupiłeś tani szaiz pozdro
  12. Popatrz na otwarte okno OpenOffice.org Writer. Wszystkie potrzebne narzędzia znajdują się pod ręką. Wiele z nich jest pod prawym klawiszem myszy. Całość wszystkich narzędzi, rozmieszczona jest w sposób całkowicie logiczny i poręczny. Na górze otwartego okna programu widnieją napisy zakładek: Plik Edycja Widok Wstaw Format Tabela Narzędzia Okno Pomoc Pod każdym napisem kryje się zestaw odpowiednich działań związanych z tworzonym dokumentem. Ciebie akurat interesuje zakładka Wstaw I w niej wybieramy polecenie Ramka... Otwiera się okno, w którym możemy wybrać i ustawić właściwości ramki. Jest tam zakładka nosząca nazwę Krawędzie. Sposób ustawienia i dobrania wszystkich interesujących elementów nie wymaga opisu. Edit: Każdy element rysunkowy w OpenOffice.org Writer posiada opcję wpisywania tekstu, podobną do pola tekstowego. Wystarczy na nim kliknąć. Tekst można formować na rysunku. Veggie niewiem czy o to ci chodziło jak tak to będę zadowolony jak to nie to no to napisz spróbuje ci pomóc pozdrawiam ;D
  13. Skazek nie musisz się martwić też mam Xbox ale starszego Microsoft Xbox classic i mam go z Austrii a gry kupiłem w Polsce i wszystkie mi bez problemu chodzą naprawdę niema się o co martwić że gry ci nie wejdą naprawdę
  14. Witam. Mam Microsoft Xbox 360 classic (ten co leży) i chciałbym do niego kupić Killzone 3 a nigdzie nie mogę znaleźć czy mógłbym kupić grę do Xbox 360 (tego co stoi) do tego co mam i czy by mi to weszło proszę o odpowiedz będę wdzięczny
×
×
  • Dodaj nową pozycję...