Witam!
Jak w temacie. Czy opłaca sie kupować konta z allegro bądz itemki? Dziś przeglądałem i zadziwiła mnie profil jednego użytkownika - oto jakie itemy on oferuje:
- S>Pair RBS+15+16+16+s+L+3S+bonus
- S>Para Exc AA Swordów +15+16+6opts GLOBAL MU
- Gaion Set+15+16+10st+Luck Global Helheim
- Vicious Set +15+16+5/10+Luck+wypelka Helheim
- Anubis Set+15+16+5/10+L + SUPER WYPELKA Helheim
- Cape of Emperor+13+16Dmg+5%ignore Helheim
Czy zdobycie takich itemków legalnie jest możliwe?
Zapraszam do dyskusji.
Ps. Co to znaczy wypełka?
działa! masz jeszcze jakies? na wingi albo fo item? podam ip oraz jak obejs zabezpieczenia
pomoże ktoś?
//nie pisz post pod postem, to jest uważane jako spam, ostrzeżenie słowne -mirraseq