Skocz do zawartości

Damian1011

Members
  • Postów

    91
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Damian1011

  • Urodziny 01.02.1994

Metody kontaktu

  • GG
    PW :)
  • Skype
    PW :)

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Daleko ;p

Osiągnięcia Damian1011

  1. Siema jest tutaj ktoś ogarnięty który wie coś o Revolt64.dll ? ogólnie co to za zabezpieczenia . Głównie spotykane w grach no steam akurat chodzi mi o rusta i możliwość samego odbanowania jak w przyapdku lumaemu.

  2. Kto mi pomoże znaleźć jakieś działające haxy do rusta alpha na steam bo nawet u ruskich nic nie znalazłem. Universal aimbot mnie również zawiódł ;/

  3. to chyba bug bo do teraz nie widziałem że są tutaj hacki :x
  4. Siema Gram w nfs 2 dzień a już zauważyłem coś dziwnego Przeglądając moje statystyki zauważyłem takie coś .. SS \/ Nie wiem czy to normalne czy coś ale proszę o wasze opinie ocb ?
  5. tutaj chodzi chyba o to że oni sprawdzają do ilu mb/s masz światłowód i za tą stałą cene ci go mogą zaoferować czyli najszybszy możliwi internet w twojej okolicy Tak trzeba mieć telefon podejrzewam w tpsa
  6. metin2mod.tk 1. Sposób przez connect changera. Pobieramy connect changera Wypakowujemy Gdy wyskoczy nam to okno to wpisujemy to co napisałem na screenie Naciskamy zapisz i to wszystko Następnie wrzucamy spolszczenie do folderu z metinem i możemy grać na naszym serwerze
  7. jak to z torrentów to czasem tak jest że ktoś nie seduje i nie ma na to wpływu a jak na zwykłym to nei wiem :x
  8. weź puszczaj z telefonu jak nie wiesz :x
  9. No normalnie będzie działać
  10. Samsung Wave S8500 polecam
  11. Samsung Wave (s8500) mam go i jestem zadowolony
  12. Może porty sie są odblokowane bo ja np gram na laptopie w cS i gdy daje odswież to po kilku próbach znajduje i gdy gram to wywala więc sprawdz Porty , Firewall
  13. Dodaje że wykonane w 100 % przeze mnie Siema przeszukując komputer znalazłem stary regulamin który tak wielu z was sie podobał ja już nie gram w minecraft ale może komuś z was przypasuje . Tak więc ten regulamin jest bardziej na serwer dedykowany . AHA I JESZCZE JEDNO: Proszę o nie pisanie komentarzy typu Ale gówno , Ale Syf i bez sensowne Minusowa nie bo przyznam trochę się napracowałem a jak się nie podoba to najlepiej nic nie pisz i opuść temat :* A teraz dla Zainteresowanych : Np ; Były by 3 królestwa -Wodne ( ich imperium było by na głębokich wodach ) -Piekło ( Ich imperium znajdywało sie głeboko pod ziemią ) -Lądowe ( wiadomo byli by na powierzchni ) -Wyrzutek ( Osoba wyrzucona z królestwa prowadzi koczowniczy tryb życia ) Te królestwa zaczynały by od zera znaczy sie na początku gry przydzieliło by się osoby do danego królestwa i musiałyby zaczynać wszystko od początku zbudować własne imperium bez pomocy gm'ów . Na start: Kilof Drewniany , łopata Drewniana , Siekiera drewniana i Np cele misji : powiedzmy te może być dla graczy z lądu 1. Zbudować kopalnie z torami i wagonikami która będzie prowadzić do maista 2. Zrobić maisto w stylu nowoczesnym 3 Zrobić farme zwierzat w zagrodzie hodowla Jajek itp 4.Wybudować ciekawy posąg na srodku miasta 5. Znajdz prace: zostan Rycerzem i chroń maisto przed zombie i innymi potworami Zostań Farmerem i pracuj nad swoimi uprawami Zostań Mysliwym I poluj na zwierzyne chron maisto przed szkodnikami Zostań górnikiem zaopatrzaj maisto w niezbedne surowce aby mogło przetrwać Zostań budowlańcem i pomoż swoim znajomym zbudować urządzić dom. Zostań Wojskowy ( Podczas wojny ma obowiązek chronić swojego królestwa nawet jak miał by zginąc! ) 6: w Miescie musi byc zbudowany sredniowieczny Fort z fosą 7. Zaraz poza miastem wybuduj wieże widokową Cele Dla Mieszkanców podwodnego swiata : ( zbytnio nie orientuje co można tam robić ale jak co porpawicie mnie ) 1.Wybudować Imperium które będzie przypominało wielki statek ( np: taki jak z piratów z karaibów ) Oczywiśćie na tym wielkim statku gracze bedą budować swoje domki. 2.zrobić podwodny tunel który będzie prowadził do podwodnego schronu który będzie w pkt 3 3. Zbudowanie Wyżej wymienionego schronu który będzie cały z szkła i będzie na głebokośći ( tutaj już ustalicie samemu ) 4. Głowną dziwignią handlu bedą ryby i stwory morskie tak więc musicie zdobywać wszystko co wam przynieśie ocean 5.Wybudować posąg Pojejdona ( to jest hard ) 6 Praca Tutaj możemy podzielić ludzi na : - Wędkarz ( łowi ryby zabiera ryby i sprzedaje zarabiając tak na życie - Strażnik oceanu ( zabija Wszystkie stwory które bedą w okolicy królestwa - Łowca ( zdobywa wszystkie skraby oceanu wędruje ku dna oceanu w celu poszukiwania skarbów ) - No i kucharz ( Zajmuje Się np smażeniem ryb które będzie można sprzedawać innym królestwą ) - Wojskowy ( Podczas wojny ma obowiązek chronić swojego królestwa nawet jak miał by zginąc! ) 7.Każdy gracz ma obowiązek mieć swój dom na statku jeżeli nie wykona tego polecenia automatycznie zostaje wygnany z imperium i zostaje koczownikiem . Cele Dla imperium Piekło : tutaj będzie ciekawie 1. Wybudowanie imperium które będzie głęboko pod ziemią , 2 Zbudowanie kopalni kryształów złota i innych surowców które są pod ziemią ( kopalnia musi mieć tory z boosterami i wagony ) 3.Wybudować piekielny Ratusz . 3. Wszystkie domki graczy muszą znajdować sie pod ziemią i łączyć się z głownym Ratuszem. 4. Wybudować Wieże która będzie wystawać na powierzchnie lądu ( magmowa wierza ) 5. Praca ( tutaj będzie tradycyjnie ponieważ za dużo nie ma do wyboru) - Górnik ( wydobywa surowce - Strażnik ( Chroni miasto przed potworami robi częste patrole ) - Wojskowy ( Podczas wojny ma obowiązek chronić swojego królestwa nawet jak miał by zginąc! ) 6 Handel głownie minerałami które znajdują sie pod ziemią a tak że lawą 7. I na koniec Musicie zbudować Fose w okolo ratuszu . Wspolne cele : Waszym współnym celem jest zbudowanie miejsca tzw swiątyniu spokoju która będzie sie znajodwać na powierzchni . Swiątynia będzie spełniać role Sklepu w którym będziecie wystawiać swoje przedmioty. Koczownik: Jeżeli zostałeś wygnany z swojego królestwa możesz zdać sie na łaski innych królestw i zostać przygarnięty do danego królestwa lub mieszkać gdzieś w oddali od królestw i starać sie zbudować własny dom , zarobić własne pieniądzę aby przetrwać , kto wie może uda ci się dogadać z innymi koczownikami i stworzycie własną osadę Kilka Zasad : Każde królestwo ma swoje przydzielone stanowiska pracy tak więc gracze z innych królestw nie mogą kraść . ( NP: jeżeli jest wodne królestwo to do nich należy wszystko co związane z wodą ryby i wszystkie surowce które są w wodzie ) tak więc inne królestwa nie mogą zkraść im tego. Jeże by ktoś nagrał lub zrobił SS Ban na 6 dni . Jeżeli chodzi o wojny : PVP było by włączone królestwa musialy by się pilnować . Co jakiś czas Gm organizował by wojny graczy Na arenie i te królestwo które by wygrało otrzymywało by wynagrodzenie w postaci pieniędzy i surowcó PS: Srki trochę chaotycznie i błędy ale zrobiłem to bezinteresownie dla was więc chyba ort i lekki chaos możecie mi podarować Jeżeli się podobało postaw + Zmotywujesz mnie do jeszcze lepszej pracy Pozdrawiam Damian ( Damian1011 )
  14. Damian1011

    Lepsze Forum O

    w dupie byłeś gówno widziałeś.. MAsz raporcik ode mnie :*
  15. Damian1011

    kto to

    Ale dlaczego tak uważasz ? -_-
×
×
  • Dodaj nową pozycję...