Więc mam problem polegający na tym że kolega który ma op nie może rozwalać ani niszczyć a ja mogę proszę o możliwe rozwiązanie może to wina ochrony spawnu ale ja mogę niszczyć więc jak wspominałem proszę o poradę
Mam swoj serwer ale nie moge zalozyc cuboidow na nim pisze wszystko ze dobrze (robie tak jak na poradnikach) ale gdy wylacze serwer i go nowu wlacze zaden cuboid nie dziala prosze o jakas pomoc