Skocz do zawartości

najsiok

Members
  • Postów

    269
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Metody kontaktu

  • GG
    20020154

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Cieszyn

Osiągnięcia najsiok

  1. Nazwa serwera - SunCraft [FreeBuild] Forum serwera - www.suncraft.xaa.pl Protokół komunikacyjny warstwy sieciowej modelu OSI [iP] - 178.248.74.67:25588 Ilość slotów - 20 Whitelist - włączona Player versus player - włączone (tylko poza miastem) Moby i zwierzęta - włączone Piekło - wyłączone Serwer SunCraft ma własną mapę stworzoną przez administrację. Codziennie dodajemy nowe budowle, robimy eventy i ogólnie zajmujemy się rozwojem serwera. Na start każdy dostaje działkę o wymiarach 12x12 za darmo. Na serwerze widnieje kilka sklepów, każdy z innego rodzaju. Możecie kupować i sprzedawać różne rzeczy. Aby zarobić pieniądze wystarczy zabijać potwory lub też sprzedawać surowce. Więcej informacji na temat rozpoczęcia gry na naszym serwerze znajdziecie na forum w dziale poradniki. Jeśli owy poradnik jeszcze nie powstał na pewno ukaże się nie długo. Jest też możliwość kupna VIP'a i dofinansowania naszego serwera wraz z tym dostajecie działkę 30x30 w przygotowanej dla Was osadzie i inne rzeczy, więcej na forum. Serwer został przeniesiony na sprawniejszy hosting, od teraz całkowity koniec z lagami! Mamy reklamy na wielu forach, w związku z tym zapisy tylko i wyłącznie na naszym forum! Miłej gry życzy i pozdrawia, Ekipa SunCraft.
  2. @up Zły strzał. Ja stoję na spawnie i wszystko jest okej, Nubciu Kluseczka stoi koło mnie (ja go widzę), a on spada w dół u siebie.
  3. W takim razie czekamy na dalsze odpowiedzi.
  4. Witam. Mam pewien problem z moim serwerem, a w zasadzie z konfiguracją. Mniej czy więcej 5 osób po wejściu na mój serwer wciąż spadają w dół - mapa im się nie ładuje (0 chunks). Wcześniej było wszystko w porządku, śmigali jak ja pięknie bez lagów (nie, nie jestem hosterem). Pluginów od czasu "nie lagów" nie zmienialiśmy. Łącze osób, którym laguje jest okej... jak napisałem wcześniej grali normalnie. Utraconych pakietów też nie mają, sprawdzali. Jestem już bezradny w tej sprawie i proszę Was o pomoc, bardzo mi na tym zależy, dokładniej na graczach. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
  5. Dokładniej jak napisał wyżej. Gdy Nubciu Kluseczka coś napisze dochodzi to od razu do nas, lecz mu wyświetla się to dopiero po 15 sekundach. Wcześniej wszystko było w porządku.
  6. Dodani, następne osoby jutro rano.
  7. Nazwa serwera - SunCraft [survival] Forum serwera - www.suncraft.xaa.pl Protokół komunikacyjny warstwy sieciowej modelu OSI [iP] - 94.231.3.43:17215 Ilość slotów - 20 Whitelist - włączona Player versus player - włączone Moby i zwierzęta - włączone Piekło - włączone Serwer SunCraft jest jednym z nielicznych serwerów 100% survival. Nie ma zabezpieczeń skrzynek, nie można używać komendy /spawn etc. Nie chcę się więcej rozpisywać. Po prostu, wchodzisz, budujesz schrony, zabijasz, rabujesz. Zasad nie ma prawie żadnych, prócz używania wspomagaczy. Zapraszamy do gry jak i na forum! Miłej gry życzy i pozdrawia, Ekipa SunCraft.
  8. Raportujcie ten temat! Skopiował całą moją reklamę i moje własne logo, do którego mam prawa autorskie oraz wersje .psd Nawet żeby kopiować nazwę serwera? Tak się Ci spodobał? Żałosne. DO PIECA!
  9. Kopia reklamy mojego serwera. Moglibyście chociaż zmienić nazwę. Tak się składa, że posiadam prawa autorskie do loga, które dodałeś powyżej. Sprawa została już zgłoszona do odpowiednich organów. + raport
  10. Witam. Mam pewien problem, a mianowicie chcę wiedzieć czy mogę sam updatować serwer do wersji 1.7.3 z 1.7.2, jeżeli tak to jak to zrobić? Link do jakiś plików? Serwer mam wykupiony na ..hostingu gamepix. Z góry bardzo dziękuje za sensowne odpowiedzi i pozdrawiam.
  11. s
  12. Odświeżam, tylko w moim temacie nie została udzielona odpowiedź.
  13. Witam. Wczoraj kupiłem serwer minecraft na hostingu gamepix. Grało się dobrze aż do dzisiaj gdy zrobili update wszystkich serwerów do wersji 1.7, tutaj pojawia się mój problem. Ściągnąłem wersję 1.7 (nieoryginalną) i przy próbie wejścia na serwer wyskakuje błąd "Read time out". W panelu jest napisane, że serwer jest włączony. Onlinemode ustawione jest na false. Próbowałem reinstalacji serwera, nie wiem co jeszcze może mi pomóc. Data ważności serwera "upływa", a chcę się za to wziąć. Bardzo proszę o poważne odpowiedzi. Nie mam zamiaru pisać do gamepixu, ponieważ nie ma szans aby odpowiedzieli na e-maile, jedyne co mogę zrobić to zadzwonić. Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...