Skocz do zawartości

gumismis

Members
  • Postów

    27
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia gumismis

  1. gumismis

    Rappelz PH

    mam takie pytanie czy istnieje wklejenie launchera ??
  2. online jest duzo osob ale ja np jak se wciskam takjakby start tam pisze to nic sie nie dzieje jest english i po arabsku wlaczanei i klikam w to i nic sie nie dzieje
  3. siemka gra moze ktos na foxhound sciagnolem launcher nowy od niego i nie dziala a wam?
  4. thx wam leci lubie to ;D edit: rakocy ty wrzuciles jakis launcher od mt2 priva shenzu , a link od astiona tez dziala
  5. to zaaplikuj na megaupload czy cos
  6. Mogłby ktos wrzucic sam launcher od p. serwa rappelz hybrid bo na stronce jest client z launcherem i sciaganie zeszloby mi z 2 dni ;p
  7. mam takie małe zapytanie ostatnio na dkfght zmniejszono drop rate bo jest glitch na kasę prawdopodobnie istnieje on na każdym servie mogłby ktos powiedziec czy cos takiego naprawdę istnieje??
  8. ja tam gram nick JestemPolakiem znasz mnie raczej
  9. dodaj na wl nick gumis i daj znac jak dodales
×
×
  • Dodaj nową pozycję...