Witam!
Ekipa z Krenosa zrobiła czat i TS3 dla zabawy, a tak na serio to server nie istnieje.
Na stronie jest status który jest całkiem off.
Teraz to wgl już nawet strona nie działa, a Administratorzy nawet nie odp.
Co myslicie o tym servie?
Go wgl nie ma !!! :/