Skocz do zawartości

PrettyWomen

Members
  • Postów

    65
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O PrettyWomen

  • Urodziny 16.07.1995

Metody kontaktu

  • GG
    36522439

O użytkowniku

  • Płeć
    Kobieta
  • Lokalizacja
    Wrooocek <33

Osiągnięcia PrettyWomen

  1. Po zalogowaniu Do VPC. Wpisz /etc/rc.d/netif restart Następnie zaloguj się do filezilli .
  2. Wejdź tam , gdzie miałeś to game i daj mu prawa 777 .
  3. Mi nie działa ... ^ | Looknij UP ! (Spoiler)
  4. Dalej nie działa . Connectio Refused . Przepraszam za double ;/ Screen tego błedu .. :
  5. Dobra dzięki ,a dlaczego mam share a nie share data ?
  6. Ściągnę i dam EDITA . PS : Dobrą podałam ścieżkę do filezilli .?
  7. To i to próbowałam ;/ Wrzuciłam plik game do : /usr/home/game/share I nie działa <--- Connection Refused Proszę Was O Pomoc.
  8. To jak mieć klienta 2010 ? Soryy ;/ Jestem zielona .-.
  9. Pliki 2010 zrobione w całości - taka nazwa tematu.
  10. Aha ;p Zostaniesz połączony mam .
  11. Nie wiem jak ściągnąć tego . . . Nie ma nigdzie download.
  12. Tak dokładnie tego klienta . Wrzuciłam , wchodzę przez ten launcher jak wpisuję passy byle jakie to pisze że złe (czyli coś tam trybi) , a jak wpisuję dobre zostaniesz połączony .
  13. W filezilli mam ten sam pong i w kliencie ...
  14. A jak to sprawdzić ? :/ Masz gg ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...