Skocz do zawartości

Szyvanker

Members
  • Postów

    76
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Szyvanker

  1. Serwer bardzo fajny, admin miły. Polecam !
  2. To samo co @up
  3. Gratulacje... Dostalem bana za to ze napisalem ze HA ma w nicku "PL" na polskim serwerze a sam sie smial z mojego nicku... Admin to dzieciak mowi ze jak mu napisalem ze ma "PL" na polskim serwerze to dal mi bana. Oto "skrinszoooot" jak sie smieje z mojego nicku. http://zapodaj.net/5de28560ea7d.png.html Brak PL znakow dlatego ze klawiatura popsuta.
  4. Admin to kid... 5 raz ten sam temat zakladasz i po co? Sorrki za brak Polskich znakow - Firefox mi cos nawala
  5. Czyli to znaczy że mam kupować nowy komputer żeby mi działał mikrofon i ściągnąć TS? dno...
  6. ZŁY DZIAŁ!
  7. Możesz napisać po Polsku? x_x Nie umiem pokemońskiego...
  8. Survival i działki... pozdro
  9. Zły dział :]
  10. Serwer największe dno na jakim grałem. Nie można używać brukowca/czystego kamienia do zbudowania np. podłogi. Zakaz używania desek do budowy domku... Dostałem perma od admina (jakiegoś dzieciaka) "nagrał się w mmedina (co to mmedin?). MMOwiec je****
  11. Odświeża się co 24H... Serwer DNO. Adm nieogar. 1/10
  12. Szyvanker

    RAM a Minecraft

    Dobra, uzbieram na nowy komputer :P TEMAT DO ZAMKNIĘCIA!
  13. Szyvanker

    RAM a Minecraft

    Tylko że wolałbym jakąś karte graficzną za 40-60 zł która by zwiększyła FPS o 10-20 :P
  14. Szyvanker

    RAM a Minecraft

    A jaką karte graficzną polecacie na slot AGP X4/X8?
  15. Szyvanker

    RAM a Minecraft

    Witam. Mój komputer ma karte graficzną ATI Radeon 9250 128mb, Procesor 2.80 GHz oraz 1 GB RAM. Jakbym dokupił 2GB Pamięci RAM to by osiągneło ok. 40 FPS? Na tym komputerze mam po 10-30 FPS.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...