Gratulacje...
Dostalem bana za to ze napisalem ze HA ma w nicku "PL" na polskim serwerze a sam sie smial
z mojego nicku...
Admin to dzieciak mowi ze jak mu napisalem ze ma "PL" na polskim serwerze to dal mi bana.
Oto "skrinszoooot" jak sie smieje z mojego nicku. http://zapodaj.net/5de28560ea7d.png.html
Brak PL znakow dlatego ze klawiatura popsuta.