Masz + za info
Przydatna informacja
Pozwoliłem sobie przetłumaczyć:
(Francuski>Polski)
Witaj kierowców!
niektóre mogą mieć wrażenie, że są one teraz prawo do korzystania z bota kilka razy. Tak nie jest!
Małe szczegóły, zastrzegamy sobie prawo do zablokowania ostatecznym rachunku dla BOT.
Dla każdej kary spór o wsparcie BOT doda minimum 24 godzin blokowania konta.
Dla podstępny domu iBOT i wersji 3.8 (ostatnia aktualizacja) mamy i są one również blokować innych.
Z poważaniem,
Nie mam jeszcze do tego pewności :unsure:
Pomogłem?
Daj +