Siemka
Niedawno zmienilem ip programem hotspotshield na ip usa i przestały mi dochodzic mi punkty na ps... robilem z 20 reklam a tylko z jednej doszly punkty i probowalem robić też punkty na g1 ale też nic nie dostawalem.
Wie ktos moze dlaczego tak mam? daje + lub - zalezy jak kto woli