hmm nie uważacie ze to by byla lekka przesada?? Przed updatem bronie stały w miejscu.... moze i to było dobre ale delikatnie za łatwe.... teraz przynajmniej albo trzeba sie nauczyć strzelać albo kopić do niej ulepszenia co według mnie jest dobrym rozwiązaniem, teraz nie wystarczy tylko kupić bron, nacelować i nacisnąć guzik.... wszystko chcecie miec podane na tacy... a ulepszenia wcale tak duzo nie kosztują. Jak umiesz oszczędzać srebro to po tygodniu gry masz ok 7k. Teraz wystarczy tylko porobić kilka ofert na BattleFundsy i kupić bron, na perma, takie trudne?? Bez tego gra byla banalnie prosta... ale to tylko moje zdanie... Pozdrawiam