Skocz do zawartości

szatan123

Postmaker
  • Postów

    912
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O szatan123

  • Urodziny 23.08.1994

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia szatan123

  1. nie zrozumieliśmy sie, powiedz mi kiedy skończyła sie beta?? Bronie ELITE zostały wycofane wraz z zakończeniem bety?? bo juz sie pogubilem
  2. yyy a wcześniej czasami nie było bety??
  3. hmm nie uważacie ze to by byla lekka przesada?? Przed updatem bronie stały w miejscu.... moze i to było dobre ale delikatnie za łatwe.... teraz przynajmniej albo trzeba sie nauczyć strzelać albo kopić do niej ulepszenia co według mnie jest dobrym rozwiązaniem, teraz nie wystarczy tylko kupić bron, nacelować i nacisnąć guzik.... wszystko chcecie miec podane na tacy... a ulepszenia wcale tak duzo nie kosztują. Jak umiesz oszczędzać srebro to po tygodniu gry masz ok 7k. Teraz wystarczy tylko porobić kilka ofert na BattleFundsy i kupić bron, na perma, takie trudne?? Bez tego gra byla banalnie prosta... ale to tylko moje zdanie... Pozdrawiam
  4. i od pingu serwera?? u mnie każdy serwer ma ping 9999.... WTF??
  5. Ogólnie gra sie spoko, najgorszym minusem tej gry sa dzieci, które dopiero weszły do gry i za wszelka cenę chcą wejść do helikoptera czy jeta (a nie umieją latać) a baz nie ma kto przejmować. Czasami zdarzy sie tak ze na lotnisku czeka ~~5-10 osób.. a na mapie jest 3....z takim teamem po prostu nie da sie grac ;/ ale to sie tylko czasami zdarza, wiec gra sie dość fajnie Moim zdaniem gra warta uwagi Polecam
  6. jest juz o tym jeden temat http://www.mpcforum.pl/topic/487786-problem-zacinanie-w-menu/ Pozdrawiam
  7. ej strona orange na komorke czyli www.m.orange.pl jest darmowa ? czy sie placi za korzystanie ? oczywiscie chodzi mi o srodki na komorce prosze o odp.
  8. pomoże ktos??
  9. Witam wszystkich, problem dotyczy kolumn do Tosci 303, a mianowicie sa one rozwalone głośniki niskotonowe maja rozwalane membrany a wysokotonowe w ogolę nie działają.. wiec moje pytanie jakie głośniki dobrać do tego wzmacniacza?? interesuje mnie dobra jakość dźwięku (oczywiście bass) brak większych szumów jak i ich przyzwoity wygląd (nowe oryginalne od zestawu wyglądają dosc "staro" ... ( nie chodzi o jakość dźwięku która ponoć jest imponująca..) proszę o szybka odpowiedz.. Wersja kolumn: ZgC-40-8-580 Wersja amplitunera : Amplituner Stereo Tosca 303 najbardziej przydatne byłyby linki z głośnikami
  10. witam, juz od dawna szukam server 4FUN a sporymi bonami... ale kurde nic nie moge takiego znaleźć.. powinien mieć nowe zbroje miecze... macie jakieś propozycje?? nie koniecznie musi to być nowy server
  11. 777 sie nie instaluje jest on normalnie spakowany... wypakowac i grac... inne pomysly?
  12. szatan123

    problem na LC777

    Witam ostatnio kumpel namówił mnie na Last chaos i gdy sciagniolem gre i prubuje ja uruchomic wyskakuje blad : bez tytułuss.bmp co robic?? dowiedziałem sie ze jakiś program blokuje działanie tego x trapa ale nawet gdy wyłączę wszystko dalej nie da sie uruchomić gry.. co jest?? http://w508.wrzuta.pl/obraz/8XGFd33mmVb/bez_tytuluss
  13. szatan123

    Problem

    witam mam problem z odpaleiem mine crafta otóż wgrywalem mody ale mi sie scinalo i usunolem dane aplikacjii folder minercrafta i teraz jak chce wejsc do minecrafta to tylko pokazuje mi sie okinko z Mojang (gram na piracie) Prosze o pomoc \ Z gory dzieki
  14. szatan123

    Problem

    witam mam problem z odpaleiem mine crafta otóż wgrywalem mody ale mi sie scinalo i usunolem dane aplikacjii folder minercrafta i teraz jak chce wejsc do minecrafta to tylko pokazuje mi sie okinko z Mojang (gram na piracie) Prosze o pomoc \ Z gory dzieki
  15. szatan123

    xRay

    Czy kto wie czy jest xRay pod wersje 1.7.3 ?? jesli tak to prosze o zamieszczenie linka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...