Witajcie, jestem Aris.
Ostatnio chciałem nagrać Let's Play, ale...
Pojawia się ale, ale może ktoś odpowie więc kieruje to pytanie do was.
Czym NAJLEPIEJ NAGRYWAĆ ABY OBRAZ BYŁ PERFEKT, a nie Taki Rozmazany itp.
FRAPS
HyperCam 2
;/ Bezskutecznie, za każdym razem właśnie rozmazane oraz lagi...
Macie jakieś inne programy do nagrywania ?
Które dają dobry obraz?
` ~ Pozdro ~ `