Skocz do zawartości

ArisTgk

Members
  • Postów

    29
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O ArisTgk

  • Urodziny 05.10.1995

Metody kontaktu

  • GG
    11413779
  • Skype
    roxxerr

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Warszawa

Osiągnięcia ArisTgk

  1. ArisTgk

    Zła Sława

    1. Ale lubie sie tutaj żalić. 2. Noob - Początkujący głupki - Idioci - nie umieją grać. 3. Wiedział
  2. ArisTgk

    Zła Sława

    Witam, Jako gracz Minecraft'a nie znalazłem żadnego tematu który oddaje moje złe uznanie dla serwera. Serwer to: s3.polandcraft.eu:11561 a Forum: Nie polecam grania na s3. H@ Banują ludzi za nic. Admini i modzi się bronią, najpierw coś robią. A potem się bronią na wzajem. Dostałem Moda, ale odebrano mi go przez Admina który jest nieskoordynowany. Serwer posiada także Mumble, na którym takie osoby jak: Unerbom ActimelPL Kamikadze Cosiek itp. Są noobami. Myślę że to się przyjmie. Bd robił taką reklamę na wszystkich serwerach minecraft dla S3:)
  3. ArisTgk

    Serwer

    Witajcie. Wiem że jest temat do tego... Ale wszystko się zlewa i mi to nie pasuje. Poszukuje do Pierwszego Odcinka "Przygody z Minecraft" 6 Straznikow ( Musza miec Oryginalna wersje, i wszyscy muszą mieć mikro ) No i 7 Osoba która... Będzie robiła ze mną let's Play. Powiem wam Scenariusz na 1 Odcinek ... Dzwoncie jak chcecie: Skype: roxxerr PAMIETAJCIE ORYGINALNE WERSJE MINECRAFT.
  4. Słaba słaba. Czekam na Drugą Część.
  5. Leci + dla Xamizo. zmniejszenie rozdzielczości pomogło:)
  6. Ale Camtasia jest do dupy. Gdy renderuje film to wychodzi mi rzeczywiisty rozmiar pliku który wgrywa mi się 999 minut a na ZD Sofcie w 40 minut. Wiec... Mozna na to cos poradzic? Procek i graficzna mam dobra.
  7. Name: Wiesiek. Category: Freestyle użytkowników Date Added: 08 lipiec 2011 - 21:55 Submitter: ArisTgk Short Description: Wiedzmin Wiedzmin 1.<br />Obejrzycie także moje wcześniejsze Filmy, ale chciałbym abyście mi odpowiedzi na pytanie tego odcinka.<br />Nie pamietam gdzie sie znajduje ale gdzies w filmiku pod koniec na pewno Wyświetl filmy
  8. Witam. ZD Soft Game Recorder, mam w nim Licencje. Mam pytanie, czy możecie mi powiedzieć, gdy nagrywam Harry'ego Potter'a straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasznie ścina. Gra wynosi jak nagrywam nie wiecej niz 5 FPS'ow a gdy przerywam Wychodzi 200+ Wiecie co musze zrobic w ustawieniach gry/programu aby mudz nagrywać ?
  9. ArisTgk

    [Szukam] Ludzi do Escape

    Full Squad: Ja Mój Kumpel Maxiores Piotroszko thefirefobux Smaczna Nutella
  10. ArisTgk

    [Szukam] Ludzi do Escape

    Witam, mapa jest. Serwer jest. Szukam 3-4 osób do Escape ( Ogarniętych powyżej 13 roku życia ). Czas do jutra 13:30 ( Escape zaczynam kręcić o 14:30 ) Pisać na Skype: roxxerr
  11. ArisTgk

    [Dl] Mapa Escape

    Tive232, jest tylko 29 diamentów to jest po 1. A po 2. Musisz przestawić wszystkie możliwe wajchy i popłynąć do góry. Dalej jeżeli ściągnąłeś od niego to nie ma na końcu wagonika. U mnie jest. Postaram poprawić także moje błędy i powinno być 30 diamentów i wszystko co było i być powinno:).
  12. Lecą po + Obydwa programy dobrze lecą Pozdrowionka panowie.
  13. Witajcie, jestem Aris. Ostatnio chciałem nagrać Let's Play, ale... Pojawia się ale, ale może ktoś odpowie więc kieruje to pytanie do was. Czym NAJLEPIEJ NAGRYWAĆ ABY OBRAZ BYŁ PERFEKT, a nie Taki Rozmazany itp. FRAPS HyperCam 2 ;/ Bezskutecznie, za każdym razem właśnie rozmazane oraz lagi... Macie jakieś inne programy do nagrywania ? Które dają dobry obraz? ` ~ Pozdro ~ `
  14. Plansza zaczyna się na ostatniej planszy! To jest po 1. A po 2. Gdy grałem, na Multi, to jestem w twojej chacie. Używasz INVedit'u wiem, ponieważ nie można połączyć 63 drewnianych toporków razem. Po 3. Żal mapa. Proszę o poprawienie jej. `~ Pozdro ~`
  15. ArisTgk

    [Dl] Mapa Escape

    Masz dużo niedoróbek w tym Save'ie. A mianowicie. Gdy skończyłem kilka razy twój "Escape" jeżeli tak to można nazwać, i było 24 diamenty na koniec a nie 30. ( POPRAWIONE ) Po 2. Brakuje kolejki na Końcu. a Po 3. Właśnie tam przy końcu, prawie na początku kolejki, na skręcie nie działa jedna Redstone Pochodnia. Poprawię to i dzisiaj wrzucę save poprawiony. ~Edit: Po 4. Na początku jest napisane aby niszczyć tylko wełnę. Nie możesz tak robić, jeżeli dźwignia jest za Obrazami a można niszczyć tylko wełnę. ~Edit 2: Tutaj jest poprawiona Wersja:) Liczę na + ~Edit 3: Poprawiona wersja, bo była pomyłka w pierwszej:). DOWNLOAD: KLIK SKAN: KLIK `~ Pozdro ~`
×
×
  • Dodaj nową pozycję...