Czy mógłby ktoś dać CamerMod do Pandory Mt2.Bo ściągnąłem z www.metin2mod.tk lecz nie ma tam pandory :/. Sory jeśli był taki temat. Jak coś mogę dawać Lubie To! To by było na tyle
mam te pliczki http://www.mpcforum.pl/topic/170587-download-pliki-serwerowe-z-dodanymi-nowymi-broniami/ i jakiego clienta do tego wziasc? 2008 beda dobre czy musza juz byc 2006?jak 2008 albo 2006 to jakie z gory thx
Pomoze ktos odpalic servka przez hamachi {aryman} dochodze do navicat tam wszystko ladnie i sama koncowka /start ...cos nie wychodzi prosze o kontakt gg 5213737
Siema jestem zielony w tym.A chce odpalic server i nie wiem czy juz wszystko mam..nie chce poradnikow .bo wiem ze ich sa setki.Moze mi ktos pomoc na gg 5213737?