Skocz do zawartości

MobilesOn

Members
  • Postów

    26
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia MobilesOn

  1. MobilesOn

    Zandekaron

    ja jak cos z koleszką gram na II servie pw jak cos
  2. AbillMara Dzięki wielkie (Jesteś kox)
  3. Czy mógłby ktoś dać CamerMod do Pandory Mt2.Bo ściągnąłem z www.metin2mod.tk lecz nie ma tam pandory :/. Sory jeśli był taki temat. Jak coś mogę dawać Lubie To! To by było na tyle
  4. mam te pliczki http://www.mpcforum.pl/topic/170587-download-pliki-serwerowe-z-dodanymi-nowymi-broniami/ i jakiego clienta do tego wziasc? 2008 beda dobre czy musza juz byc 2006?jak 2008 albo 2006 to jakie z gory thx
  5. DAJE+ SZUKAM LINKA DO CLIENTA 2006
  6. Pomoze ktos odpalic servka przez hamachi {aryman} dochodze do navicat tam wszystko ladnie i sama koncowka /start ...cos nie wychodzi prosze o kontakt gg 5213737
  7. Prosze o link do PortMap bo sciagnolem owy progral z forum ..i po chinsku caly jest.. prosze o jakas normalna wersje
  8. Szukam metina 2010
  9. MobilesOn

    [HELP]Odpalanie servera

    Siema jestem zielony w tym.A chce odpalic server i nie wiem czy juz wszystko mam..nie chce poradnikow .bo wiem ze ich sa setki.Moze mi ktos pomoc na gg 5213737?
  10. http://www.sciagnij.pl/programy/p/Windows-Programowanie-Bazy_danych-Navicat_for_MySQL_Lite/75 ten moze byc?a jak masz lepszymoze to dal bys linka?
  11. navicat ktora wersja jest najlepsza?
  12. CO to znaczy chunjo,jinno.shinsoo
×
×
  • Dodaj nową pozycję...