Siema chce wam zaprezentowac nowa gierke przegladarkowa zaleta jest ze ma tylko 100 mb
Oficjalna strona: www.quakelive.com
Waga instalki: ok. 100mb
Wymagania: Procesor @1gHz , karta graficzna 64mb, 256MB RAM, ok. 200mb wolnego miejsca
Quake Live to bardzo dynamiczna gra MMOFPS.(czyli CS na sterydach ) Gra jest za free , na początku wciąga jak mało co . Gra działa w wyszukiwarce Internet Explorer 7 i FireFox. Rejestrujemy się i automatyczne jesteśmy zalogowani , pobieramy plugin instalujemy i zamykamy wyszukiwarkę ( IE ,FireFox ) instalacja się kończy ( fajnie ) , możemy teraz włączyć wyszukiwarkę , wchodzimy na stronę i pobieramy updaty ( pobiera się automatycznie wiec nie musimy korzystać a wujka google ). klikamy " PLAY NOW " , proponuję kliknąć na "Practice potem na "Training Canter" aby przejść tutorial'a ( polecam 1 dla zwykłych graczy , bo następne 2 mogą być zdeczka trudne dla nowych graczy ) Przeszedłeś tutoriala(e) tak ? To git klikasz "Play now" aby przyłączyć się do innych gier i zmierzyć się z innymi graczami . Klikasz " Practice " i robisz swój własny pokój. Jeżeli chcesz zmienić ustawienia graficzne , postaci itp klikasz na portret postaci obok WELCOME BACK. No i to na tyle.
zaleta tej gry jest jeszcze to ze jest tam maly ping i swietnie sie gra
a to kilka filmikow ;p