Witam,nie mogę grać na serwerach hamachi,mam metina nie spaczowanego z 2008 i jak chce pobrac spolszczenie lub chce je skopiować to wyskakuje cos takiego:::::grafika w zalczniku
A jak wrzuce spolszczenie do metina to nic się nie dzieje,slepsydra obok myszki kliknie raz i koniec.
Proszę o szybką odpowiedz.
http://w173.wrzuta.p...UvyW/bez_tytulu
Dodaj skan pliku