Skocz do zawartości

ronaldor9606

Members
  • Postów

    106
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia ronaldor9606

  1. Zlatan Ibrahimović VS TOTS Jackson Martínez ??? Który lepszy ?? Proszę o uzasadnienie
  2. Marchetti vs tots De Sanctis vs tots Consigli ?? Który lepszy i dlaczego?
  3. Dalej nic nie działa Pomocy!!!!
  4. Dalej problem wystepuje;/
  5. Witam,nie mogę grać na serwerach hamachi,mam metina nie spaczowanego z 2008 i jak chce pobrac spolszczenie lub chce je skopiować to wyskakuje cos takiego:::::grafika w zalczniku A jak wrzuce spolszczenie do metina to nic się nie dzieje,slepsydra obok myszki kliknie raz i koniec. Proszę o szybką odpowiedz. http://w173.wrzuta.p...UvyW/bez_tytulu Dodaj skan pliku
  6. Witam,szukam obejścia dzialającego w 200 % na pla,ciągle stoi mi torrent na 33,33 może macie jakieś wyprubowane obejscia.Pozdro.
  7. Dzięki Sparow miałeś rację.Thx.Temat do zamknięcia.
  8. http://w123.wrzuta.pl/obraz/powieksz/aFpohiADFm7 tak to wygląda.To już tak bylo;p
  9. Zrobilem wlasny serwer hamachi i u wszystkich npc wyskakuje mi takie coś: http://w596.wrzuta.pl/obraz/powieksz/2okY3lf9R1Z Nie wiem o co chodzi.Pomocy!
  10. Witam wszystkich,chciałem założyć własny serwer hamachi i szukam do tego bardzo dobrych plików serwerowych najlepiej żeby działały na tym clienie: http://www.megaupload.com/?d=U8F4N4MK Tylko żeby nie byly by merkon bo jakiś błąd wyskakuje jak chce odpalić clienta i na dodatek nie moge wypakować jakiegoś pliku z chińskimi znakami 2.Tak więc proszę o działające w 100% pliki serwerowe i przydał by się link do tuta z instrukcją.
  11. Witam wszystkich mam takie pytanie,jak jest na prezentacji serwera napisane np. Rejestracja: 5.194.145.161 To jak mam otworzyć tę stronę?Bo chciałbym sie zarejestrować na kilku severach hamachi ale niewiem jak;/ Prosze o szybką odpowiedz.
  12. Witam wszystkich szukam fajnego priva pvp (dedyk) żeby było dużo rzeczy u npc np.Hwangi,stalki,Syriusze,zatrute,kamienie duchowe itd.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...